Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GUSTROW - Wiadomości
594
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z 2 finału FIM Speedway U21 World Championship rozgrywanego w niemieckim Gustrow.(...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
102
Leżące w niemieckim landzie Meklemburgia-Pomorze Przednie miasto zaczyna wyrabiać sobie markę gospodarza dużych wydarzeń związanych z żużlem.(...)
11
Grigorij Laguta nabawił się kontuzji ręki w ostatnim meczu ligi rosyjskiej. Zawodnik z powodu kontuzji nie wystąpi dzisiaj w pierwszej rundzie Speedway European Chapionships w Gust(...)
0
Po turnieju Speedway Best Pairs Cup 2015 zostały już tylko wspomnienia i nadal świeże emocje towarzyszące wielkiemu finałowi w duńskim Esbjerg. Jak od początku przewidywano, do gro(...)
0
W drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup tryumfowali Rosjanie.Za nimi uplasowali się Duńczycy, a trzecie miejsce przypadło Polakom. W tym momencie Polacy i Rosjanie mają po tyle s(...)
0
Już tylko niewielki krok dzieli reprezentację Danii od zdobycia pucharu Speedway Best Pairs. Nicki Pedersen i Nielsk Kristian Iversen wywalczyli w niemieckim Gustrow drugie miejsce(...)
0
W minioną sobotę w niemieckim Gustrow rozegrana została 2 ruda Speedway Best Pairs Cup, w których triumfowała Reprezentacja Rosji. Mamy przyjemność przedstawić oficjalny skrót wi(...)
0
Za nami druga runda Speedway Best Pairs Cup. W zeszłą sobotę na stadionie w niemieckim Gustrow tryumfowali Rosjanie w składzie braci Łaguta. Za nimi uplasowali się Duńczycy, a trze(...)
0
Dla niemieckiego żużlowca Tobiasa Buscha druga runda Speedway Best Pairs Cup była debiutem w tym turnieju. Niemcy jechali z dziką kartą i zajęli wczoraj w Gustrow bardzo dobre ? cz(...)
0
Rosjanie triufmowali w II rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow. Drugie miejsce przypadło Duńczykom, a trzecie Polakom! Zawody zakończono po 21. wyścigach z powodu padającego d(...)
0
10 lat temu
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację na żywo z II Rundy Speedway Best Pairs w Gustrow!(...)
0
Podczas gdy emocje związane z pierwszą rundą Speedway Best Pairs Cup jeszcze nie opadły, 11 kwietnia czeka nas kolejna runda z tego cyklu. Znamy już oficjalną listę startową na to (...)
0
Polacy po barażu z Australijczykami zajęli drugie miejsce w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs Cup w Toruniu. Podczas gdy Jarosław Hampel zaliczył znakomity występ, Krzysztof Ka(...)
0
Już niedługo, bo 28 marca na toruńskiej MotoArenie rozpocznie się pierwsza w trzech rund Speedway Best Pairs Cup. Z tej okazji przybliżmy sobie poprzednie lata tego turnieju, który(...)
0
Christian Hefenbrock będzie w sezonie 2015 reprezentował barwy Stowarzyszenia CKM Włókniarz. Kariera Niemca legła w gruzach po kontuzji i poważnym wypadku. Mimo to ?Hefe? nie załam(...)
0
W nadchodzącym sezonie fani speedway?a kolejny raz będą mieli okazję śledzić zmagania żużlowych par świata. Po zeszłorocznym sukcesie, One Sport, który jest organizatorem całego pr(...)
0
Dzisiaj o godzinie 10.00 poznaliśmy trzeciego i jednocześnie ostatniego gospodarza przyszłorocznej edycji cyklu Speedway Best Pairs Cup. Organizatorzy cyklu, firma One Sport wraz z(...)
0
Duńczyk Nicki Pedersen wygrał I rundę edycji SEC w niemieckim Gustrow. Drugie miejsce w biegu finałowym wywalczył jego rodak Peter Kildemand, zaś trzecie Januszowi Kołodziejowi. (...)
0
Dzisiaj o 18:30 w niemieckim Gustrow rozegrana zostanie I runda cyklu SEC. Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla i nie tylko do śledzenia naszej relac(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com