Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Szwecji zwyciężyła w pierwszym półfinale FIM Speedway of Nations rozgrywanym na torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Drugą lokatę zdobyli Polacy, zaś na trzecim miejscu po wygranym biegu barażowym z Finlandią zakończyła Reprezentacja Niemiec.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HANS ANDERSEN - Wiadomości
3
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1018
Hans Andersen oraz Thomas H. Jonasson zdecydowali się podpisać kontrakt z łotewskim Lokomotivem Daugavpils. (...)
0
Pierwsze kółka po prawie półrocznej przerwie zrobił Hans Andersen, zawodnik m.in. Peterborough Panthers i Orła Łódź. Zawodnik przejechał kilka okrążeni na rodzinnym obiekcie w duńs(...)
44
Wczorajszej nocy podczas derbów wschodniej Anglii pomiędzy Peterborough Panthers a Ipswich Witches doszło do niezwykle groźnego upadku, w którym uczestniczyli Hans Andersen oraz Ca(...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
405
Już 24 marca o godzinie 14:45 na łódzkiej Moto Arenie rozpocznie się mecz Północ-Południe, który oficjalnie otworzy w Polsce sezon 2019. Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawił(...)
176
Hans Andersen, żywa legenda Peterborough Panthers, w sezonie 2019 ponownie będzie bronił barw tego klubu. - Wraca na swoje miejsce - mówi promotor Ged Rathbone.(...)
100
Hans Andersen kwestionuje poziom motywacji w reprezentacji Danii, która chce poprawić wynik z zeszłorocznego Monster Energy SWC.(...)
275
Hans Andersen to ostatni nabytek Leicester Lions na sezon 2018.(...)
101
Żużel sam w sobie jest z pewnością sportem wyjątkowym. Emocje, ryk motocykli, zapach, prędkość to jest wszystko to co sprawia, że tyle ludzi przychodzi oglądać żużel. W tym wszystk(...)
107
Trwają przygotowania do sezonu 2017. Swoje składy kompletują nie tylko kluby, ale także drużyny narodowe. Hans Nielsen przedstawił właśnie kadry Danii w różnych grupach wiekowych.(...)
104
Hans Andersen pozostaje w Premiership. Duńczyk ubiegłej zimy podpisał dwuletni kontrakt w Poole. Ze względu na jego wysoką średnią ponad 10 punktów na mecz jego występy na Wimborne(...)
2
8 lat temu
"Bajkopisarz" podjął decyzję odnośnie startów w Szwecji. Będzie reprezentował barwy Lejonen Gislaved.(...)
119
Powoli klaruje się przyszłość klubowa kolejnych zawodników. O swoich decyzjach kadrowych poinformował Orzeł Łódź za pomocą akcji pod hasłem "#Nadlatuje Orzeł", w ramach której prze(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
0
Antonio Lindbaeck zdecydował się na powrót do rozgrywek Elite League po wieloletniej przerwy. Szwed podpisał umowę z drużyną Poole Pirates. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com