Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HOLISTIC POLSKA RAWICZ - Wiadomości
102
Trójka juniorów rybnickiego ROW-u, która we wrześniu zdobyła żużlową licencję od przyszłego sezonu w ramach wypożyczenia będzie reprezentować barwy drugoligowego Holistic - Polska (...)
101
We wtorek odbyło się walne zebranie zarządu RKS Kolejarz Rawicz. Na spotkaniu wybrano nowe władze. Po 12 latach z funkcji prezesa klubu zrezygnował Dariusz Cieślak.(...)
103
Przed nami ostatnie już dni okienka transferowego w polskich ligach żużlowych. Kolejarz Rawicz w przyszłym roku ponownie będą rywalizował na drugoligowych torach. Niedźwiadki ro(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
4
Holistic-Polska Rawicz sezonu 2016 nie zaliczy do udanych. Zawodnikom z Rawicza udało się w zmaganiach Nice PLŻ odnieść zaledwie jedno ligowe zwycięstwo, pokonując w ostatnim spotk(...)
111
Włodarze klubu z Rawicza wystąpili do Ośrodka Sportu i Rekreacji o zakup nowej dmuchanej bandy. Nowa banda to koszt rzędu 170 tys. zł.(...)
110
W dniu dzisiejszym Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła przynależność Adama Skórnickiego do rawickiego Holistic - Polska.(...)
23
Na sobotnie popołudnie w Rawiczu zaplanowano finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody nie dojdą do skutku w planowanym terminie.(...)
12
Były menadżer Fogo Unii Leszno podpisał kontrakt z Holistic-Polska Rawicz. Całą sytuację wymusiły przepisy.(...)
107
8 października o godzinie 15:00 na torze im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. O medale powalczą zespoły Fogo Unia Leszno, ROW Rybnik,(...)
204
Zespół Holistic-Polska Rawicz w dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonał drużynę Kolejarza Opole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 51:38, a liderem miejscowej drużyny był Adrian Gomól(...)
116
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały doszło do rewanżowego pojedynku pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Rawiczanom udało się zwyciężyć w pierws(...)
105
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 20 kolejki Holistic - Polska Rawicz pokonał(a) na własnym torze Kolejarz Opole w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
277
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Spotkanie w Opolu zakończyło się pewny(...)
0
W niedzielę o godzinie 15.00 na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Poznaliśmy awizowane składy na ni(...)
0
W meczu dwóch najsłabszych drużyn Nice PLŻ Kolejarz Opole pokonał dość znacząco Holistic - Polska Rawicz 57:33. Portal ZUZELEND.COM prezentuje materiał wideo z konferencji pomeczo(...)
145
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 19 kolejki Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Holistic - Polska Rawicz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
102
Na tę niedzielę wszyscy w Polsce czekali. Już dzisiaj poznamy zespół, który bliżej będzie złota Drużynowych Mistrzostw Polski. O to najważniejsze polskie trofeum walczyć będzie na (...)
0
W niedzielne popołudnie Kolejarz Opole na własnym torze zmierzy się z Holistic-Polska Rawicz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Dla rawiczan będzie to jedyne spotkanie wyj(...)
102
Polonia Bydgoszcz w niedzielne popołudnie o ligowe punkty rywalizowała w Rawiczu. Bydgoszczanie minimalnie zwyciężyli na torze stadionu im. Floriana Kapały co dało im utrzymanie w (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com