Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
HOLISTIC POLSKA RAWICZ - Wiadomości
102
Trójka juniorów rybnickiego ROW-u, która we wrześniu zdobyła żużlową licencję od przyszłego sezonu w ramach wypożyczenia będzie reprezentować barwy drugoligowego Holistic - Polska (...)
101
We wtorek odbyło się walne zebranie zarządu RKS Kolejarz Rawicz. Na spotkaniu wybrano nowe władze. Po 12 latach z funkcji prezesa klubu zrezygnował Dariusz Cieślak.(...)
103
Przed nami ostatnie już dni okienka transferowego w polskich ligach żużlowych. Kolejarz Rawicz w przyszłym roku ponownie będą rywalizował na drugoligowych torach. Niedźwiadki ro(...)
107
Główna Komisja Sportu Żużlowego w dniu dzisiejszym wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu dwa kluby : Kolejarz Rawicz i Hawi Racing Team, a także trójkę zawodników (...)
4
Holistic-Polska Rawicz sezonu 2016 nie zaliczy do udanych. Zawodnikom z Rawicza udało się w zmaganiach Nice PLŻ odnieść zaledwie jedno ligowe zwycięstwo, pokonując w ostatnim spotk(...)
111
Włodarze klubu z Rawicza wystąpili do Ośrodka Sportu i Rekreacji o zakup nowej dmuchanej bandy. Nowa banda to koszt rzędu 170 tys. zł.(...)
110
W dniu dzisiejszym Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła przynależność Adama Skórnickiego do rawickiego Holistic - Polska.(...)
23
Na sobotnie popołudnie w Rawiczu zaplanowano finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody nie dojdą do skutku w planowanym terminie.(...)
12
Były menadżer Fogo Unii Leszno podpisał kontrakt z Holistic-Polska Rawicz. Całą sytuację wymusiły przepisy.(...)
107
8 października o godzinie 15:00 na torze im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. O medale powalczą zespoły Fogo Unia Leszno, ROW Rybnik,(...)
204
Zespół Holistic-Polska Rawicz w dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonał drużynę Kolejarza Opole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 51:38, a liderem miejscowej drużyny był Adrian Gomól(...)
116
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały doszło do rewanżowego pojedynku pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Rawiczanom udało się zwyciężyć w pierws(...)
105
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 20 kolejki Holistic - Polska Rawicz pokonał(a) na własnym torze Kolejarz Opole w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
277
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Spotkanie w Opolu zakończyło się pewny(...)
0
W niedzielę o godzinie 15.00 na stadionie im. Floriana Kapały dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Holistic-Polska Rawicz i Kolejarzem Opole. Poznaliśmy awizowane składy na ni(...)
0
W meczu dwóch najsłabszych drużyn Nice PLŻ Kolejarz Opole pokonał dość znacząco Holistic - Polska Rawicz 57:33. Portal ZUZELEND.COM prezentuje materiał wideo z konferencji pomeczo(...)
145
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 19 kolejki Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Holistic - Polska Rawicz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
102
Na tę niedzielę wszyscy w Polsce czekali. Już dzisiaj poznamy zespół, który bliżej będzie złota Drużynowych Mistrzostw Polski. O to najważniejsze polskie trofeum walczyć będzie na (...)
0
W niedzielne popołudnie Kolejarz Opole na własnym torze zmierzy się z Holistic-Polska Rawicz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Dla rawiczan będzie to jedyne spotkanie wyj(...)
102
Polonia Bydgoszcz w niedzielne popołudnie o ligowe punkty rywalizowała w Rawiczu. Bydgoszczanie minimalnie zwyciężyli na torze stadionu im. Floriana Kapały co dało im utrzymanie w (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com