Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE RACING - Wiadomości
0
W nowym sezonie doczekamy się na zawody w ice racingu nie tylko w Rosji.Na torze Kallehov należącym do klubu OeMK Rundbana z Oernskoldsvik odbędzie się Santa Cup.(...)
0
Sezon zimowego speedway'a w pełni! Wczoraj żużlem w wydaniu lodowym mogli emocjonować się kibice w Gnieźnie, natomiast w najbliższą sobotę walkę o "Złote Koziołki" stoczą w Poznani(...)
0
W dniu wczorajszym na poznańskim torze regatowym Malta odbyły się wyścigi motocyklowe na lodzie w ramach Turnieju o Złote Koziołki. W zmaganiach udział wzięło szesnastu zawodników,(...)
0
W minioną sobotę na poznańskim torze regatowym Malta odbyła się pierwsza edycja Turnieju o Złote Koziołki. Gdyby zeszłoroczna pogoda nie popsuła organizującym planów, byłaby to dru(...)
0
Już jutro na poznańskim torze regatowym Malta odbędzie się turniej motocyklowy na lodzie o Złote Koziołki. Do stolicy Wielkopolski przyjadą również uczestnicy Grand Prix. Ponadto n(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com