Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
INDIANERNA KUMLA - Wiadomości
136
Indianerna Kumla w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Indianerna Kumla w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 53:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Indianerna Kumla pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Indianerna Kumla pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Piraterna Speedway w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonała, w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Indianernę Kumla w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Vaestervik Speedway pokonał(a), w 5. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Indianernę Kumla w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Indianerna Kumla pokonał(a), w 4 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonała na własnym torze Indianernę Kumla w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Rospiggarna Hallstavik pokonała na wyjeździe Indianernę Kumla w meczu inauguracyjnym Bauhaus Ligan w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W zeszłym piątek Ludvig Lindgren i Markus Astrom ruszyli do Polski na narodowy obóz treningowy. W Ostrowie wraz z Jonatanem Grahn zameldowali się w hotelu. Plany jednak musieli bar(...)
29
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Indianerna Kumla.(...)
0
W jedynym czwartkowym meczu szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala pokonała Indianernę Kumla w stosunku 51:39. Punkt bonusowy przypadł gościom. Indywidualnie najlepsze wyniki osiąg(...)
0
Eskilstuna Smederna pokonała na wyjeździe Indianernę Kumla w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitsterien Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 57:33. (...)
104
Indianerna Kumla zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Varstavik Speedway w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
1
W dzisiejszym ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla uległa na własnym torze Smedernie Eskilstuna 39:51.(...)
82
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla uległa na własnym torze Vastervik Speedway 37:53. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla po zaciętym meczu minimalnie wygrała z Lejonen Gislaved 46:44. (...)
0
Dackarna Malilla w 11 rundzie szwedzkiej Elitserien pokonała na własnym torze Indianerne Kumla 49:41. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com