Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY - Wiadomości
0
Szwedzka federacja motocyklowa (SVEMO), wytypowała trójkę zawodników, którzy będą startować 21 marca 2020 roku w European Individual Ice Speedway Championship na Arenie Lodowej w T(...)
0
Wczoraj w Gdańsku na torze Renault Zdunek Wybrzeża rozegrana została pierwsza runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Europy. Kibice zebrani na stadionie i przed telewizorami mogl(...)
0
Czy Darcy Ward stara się o polskie obywatelstwo? W ostatnich dniach pytanie to wielokrotnie zadawali sobie dziennikarze sportowych mediów. Wszystko za sprawą sensacyjnej tezy znane(...)
0
Żużel na wysokim europejskim poziomie powrócił na stadion gdańskiego Wybrzeża. W sobotę około siedem tysięcy kibiców oglądało inauguracyjny turniej finałowy Indywidualnych Mistrzos(...)
0
Zwycięstwem Juricy Pavlica zakończył się dzisiejszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy, który został rozegrany na torze w węgierskim Debreczynie. Skład podium uzupełnili Rob(...)
0
Organizator tegorocznej edycji IME firma One Sport Marketing nadal nie podaje do wiadomości oficjalnego terminarza finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy w jeździe na żużlu. Dziś(...)