Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:30
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IPSWICH WITCHES - Wiadomości
111
Sensacyjne wiadomości docierają do nas z Wysp Brytyjskich. Jason Crump, 3 - krotny Indywidualny Mistrz Świata na żużlu, który zawodową karierę zakończył w 2012 roku mając 37 lat, o(...)
0
Kapitan Ipswich Witches, Danny King, mówi, że Danny Ayres będzie w myślach zespołu przez cały sezon.(...)
38
Włoska gwiazda Nicolas Covatti czuje się jak u siebie w domu po tym, jak znów wrócił do Ipswich po nieudanej adaptacji do toru w Poole w sezonie 2019. Uczestnik Monster Energy FIM (...)
20
Nicolai Klindt po tym jak Poole zrezygnowało ze startów w Premiership, postanowił zmienić otoczenie. W trwającej przerwie podpisał kontrakt z Ipswich Witches. Duńczyk wyjaśnił powo(...)
33
Australijczyk zaliczył prawdopodobnie najlepszy sezon w karierze. U jego progu wraz z rodakiem Jake`em Allenem był bardzo skutecznym zawodnikiem rezerwowym dzięki czemu stał się po(...)
154
Ipswich Witches po pierwszym meczu finałowym miało 8 punktów straty do odrobienia. W Swindon nie potrafili nawiązać walki i ostatecznie ulegli różnicą 43 punktów. Menadżer „Wiedźm”(...)
53
Swindon Robins pokonał na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 62:27. Tym samym Rudziki ze Swindon sięgnęły po puchar SGB Premiership 2019.(...)
126
Już dziś wieczorem drugi z finałowych pojedynków o mistrzostwo Wielkiej Brytanii. (...)
21
Drużyna Swidon stoi przed szansą sportowego dubletu. Do pucharu mogą dołożyć zwycięstwo w lidze. Aby zdobyć mistrzostwo Wielkiej Brytanii wystarczy, że obronią 8 punktową zaliczkę (...)
33
Wczorajszego wieczora, w pierwszym meczu o Drużynowe Mistrzostwo Wielkiej Brytanii Ipswich Witches na własnym torze uległo Swindon Robins 8 punktami. Menadżer „Wiedźm” Ritchie Hawk(...)
43
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premierhip Swindon Robins pokonał na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 41:49. (...)
662
Dzisiejszego wieczora pierwszy mecz finałowy w angielskiej lidze na żużlu. Zespół Ipswich WItches ostatni raz tytuł świętował w 1998 roku, kiedy jeszcze nie było fazy play – off. S(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Poole Pirates w stosunku 54:36, a w dwumeczu pomiędzy tymi drużynami 94:86 dla Wiedźm z Ipswich. (...)
13
Poole Pirates pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Poole Pirates pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Swindon Robins w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Poole Pirates pokonał(a) na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 66:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
17
Swindon Robins pokonał(a) na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com