Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JAIMON LIDSEY - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. Kolejki PGE Ekstraligi walczyła z Motorem Lubin. Zawodnicy z Lublina okazali się w Lesznie lepsi, wygrali spotkanie dodatkowo (...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Jaimon Lidsey, zawodnik Fogo Unii Leszno, Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 2020 roku przedstawił swój team.(...)
2
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
66
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie pokonała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 47:43.(...)
0
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie przed własną publicznością pokonała zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Losy spotkania toczyły się niemal do ostatniej gonitwy, ale o(...)
104
Fogo Unia Leszno w niedziele popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużyną For Nature Solutions Apator Toruń Toruń. Zawod(...)
314
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Jaimon Lidsey: Łatwiej się ścigać, kiedy jesteś pewny siebie(...)
9
W pierwszym meczu 4. kolejki PGE Ekstaligi, Unia Leszno pokonała Arged Malesę Ostrów Wielkopolski 56:34,. Tym samym, drużyna z Leszna nadal pozostaje niepokonana w tym sezonie. (...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Losy spotkanie pomiędzy Fogo Unia Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów toczyły się do ostatniej gonitwy. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka padł remis. W niedzielnym pojedynku Jaimon (...)
327
Ubiegłoroczny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, Jaimon Lidsey zadebiutuje w dzisiejszym eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu.(...)
208
Jaimon Lidsey nie zaliczy do udanych zawodów ligowych pomiędzy Opibet Lokomotivem Daugavpils i Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. Mimo kontuzji Australijczyka rawiczanie zdołali(...)
0
Zwycięstwem Jaimona Lidsey`a zakończył się turniej indywidualny w Gillman. (...)
16
Ze względu na panującego na świecie wirusa sezon żużlowy został przesunięty. Zawodnicy z Leszna trenują indywidualnie lub w małych grupach by utrzymać wypracowaną przez zimę formę.(...)
0
Za nami pierwsza pełna runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com