Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JONAS JEPPESEN - Wiadomości
223
Nie tak wyobrażał sobie zakończenie sezonu Duński żużlowiec Jonas Jeppesen. Duńczyk upadł na tor podczas treningu przed zawodami w Dohren.(...)
121
GKM Grudziądz, wygrał na własnym torze z Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Włókniarz Częstochowa pokonał na własnym torze, KS Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
9 miesięcy temu
W kolejnym odcinku z serii „Mój Team” przedstawiamy pracę zespołu 3-krotnego brązowego medalistę DMŚJ, 2-krotnego srebrnego medalistę DMEJ, żużlowca zielona-energia.com WŁÓKNIARZA (...)
105
Jonas Jeppesen - Mogę powiedzieć, że na pewno bardzo lubię tor w Toruniu.(...)
66
Duńczyk Jonas Jeppesen w 8 biegu wczorajszego meczu PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław zaliczył groźny upadek. Choć zawodnik wstał o własnych siłach z toru, to jednak nie był z(...)
104
Objawienie eWinner 1.Ligi żużlowej Duńczyk, Jonas Jeppesen w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy ekstraligowego Eltrox Włókniarza Częstochowa..(...)
209
Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck i Jonas Jeppesen nie będą już reprezentować barw RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
112
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonała na własnym torze eWinner Apator Toruń 46:44. Mecz nie należał do najłatwiejszych. Bohaterem spotkania okazał się Jonas Jeppese(...)
1
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
0
PGE Ekstraliga opublikowała listę zawodników, którzy mogą na zasadzie całosezonowego wypożyczenia bronić barw innej drużyny. Jak czytamy na oficjalnej stronie Speedway Ekstraligi:(...)
0
W ubiegłym sezonie Jonas Jeppesen reprezentował 2 – ligową Polonię Piła, zdobywając średnio 1,875 pkt na bieg. Klub niestety zniknął póki co z żużlowej mapy a Duńczyk przeniósł się(...)
56
Niemal w ostatniej chwili Stelmet Falubaz Zielona góra pozyskał młodego Duńczyka, Jonasa Jeppesena.(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
0
W zakończonych dzisiaj eliminacjach do finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozegrane zostały w czeskich Pardubicach triumfował Duńczyk, Jonas Jeppesen. Na drugi(...)
33
W ostatnim dniu okienka transferowego Euro Finannce Polonia Piła pochwaliła się podpisaniem wielu kontraktów. Wśród nowych zawodników nie brakuje niespodzianek.(...)
3
Ostrovia Ostrów wytrwale buduje skład na sezon 2017. Właśnie sięgnęła po kolejnego zawodnika. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com