Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JOSEF FRANC - Wiadomości
106
We wtorek po południu rozegrano pierwszą rundę czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła drużyna gospodarzy AK Marketa Praga w której najskuteczniejszym zawodnikiem był Jan Kvech. (...)
0
W niedzielę na torze w Żarnowicy odbyła się czwarta runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Drugie miejsce zajęła drużyna AK Marketa Praga, a(...)
0
W niedzielę na torze w Nagyhalasz odbyła się III runda Indywidualnych Mistrzostw Węgier. Zawody zakończyły się zwycięstwem Jakuba Jamroga. Drugie miejsce zajął Węgier Norbert Magos(...)
129
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała, iż Czech, Josef Franc został zawodnikiem KSM-u Krosno natomiast Marek Lutowicz został wypożyczony z Fogo Unii L(...)
0
Piętnaście punktów zapisali kibice w programie Indywidualnych Mistrzostw Czech przy nazwisku Franc. To właśnie broniący zeszłorocznego tytułu, Josef Franc wygrał pierwszą rundę IM (...)
194
Mikkel Michelsen wygrał dzisiejsze eliminacje do Speedway Euro Championship w Debreczynie. Duńczyk w finale pokonał dwóch swoich rodaków - Petera Kildemanda oraz Nicolaia Klindta. (...)
0
Josef Franc wygrał rozgrywany dzisiaj na praskiej Markecie turniej Praga Open. Drugie miejsce przypadło dla Sebastiana Ułamka, zaś trzecie zdobył Hynek Stichauer. Po rundzie zasadn(...)
0
Czech postanowił wrócić do Krosna po trzyletniej przerwie.(...)
0
Zwycięstwem Josefa Franca zakończył się wtorkowy turniej Marketa Open, rozegrany na torze w Pradze. Na podium stanęli także Vaclav Milik oraz zawodnik naszego portalu Andriej Kudri(...)
0
12 lat temu
Oficjalna strona Orła Łódź informuje, ze kontrakt z zespołem podpisał kolejny zawodnik. Tym razem zarząd postawił na Josefa Franca.(...)
0
BSI przyznała już dziką kartę na Grand Prix Czech w Pradze. Otrzymał ją Josef Franc. Rezerwę toru pełnić będą Vaclav Milik oraz Matej Kus. Impreza odbędzie się 12 maja na Marketa S(...)
0
Jozef Franc powraca do swojego byłego klubu na Wyspach. Po sezonie spędzonym w Sheffield Tiger, po raz kolejny w Premier League będzie startował jako zawodnik Berwick Bandits.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com