KAMIL ADAMCZEWSKI - Wiadomości
0
W niedzielę, 12 lipca na torze w Lesznie zostanie rozegrany finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W awizowanym składzie Orła Łódź znaleźć się miał m.in. Kamil Adamczewski.(...)
0
W 5 kolejce Nice PLŻ Orzeł Łódź podejmował Lokomotiv Daugavpils. Niestety gospodarzy po serii upadków stracili dwóch kluczowych zawodników i przegrali 40:50(...)
0
W meczu 5 kolejki Nice PLŻ Orzeł Łódź przegrał na własnym stadionie z Lokomotivem Daugavpils 40 -50. Łodzianie mieli bardzo utrudnione zadanie, ponieważ już na samym początku strac(...)
0
W Łodzi już po pierwszych dwóch wyścigach aż 3 zawodników Orła jest niezdolnych do dalszej jazdy!(...)
0
Trzech nowych zawodników zasiliło szeregi Orła Łódź.(...)
0
Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych po pierwszym spotkaniu półfinałowym, które odbyło się na torze przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze.(...)
0
Już pojutrze pierwsze starcia w półfinałach Enea Ekstraligi. W Zielonej Górze o godzinie 19:00 rozpoczną się 85. Derby Ziemi Lubuskiej. Postanowiliśmy sprawdzić jak w przeszłości u(...)
0
Dzisiejsze derby Ziemi Lubuskiej miały niestety też swoje gorsze oblicze, a konkretnie upadki do których doszło, w wyniku których zawodnicy odnieśli kontuzje. Najpierw w biegu 12 s(...)
0
Kamil Adamczewski jest kolejnym zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy żużlowej Ostrovii na zasadzie gościa. W zespole z południowej wielkopolski na takich samych zasadach b(...)
0
Kamil Adamczewski podpisał już wszystkie potrzebne dokumenty i oficjalnie związał się kontraktem z Falubazem Zielona Góra. Andrzej Hszcza także postanowił zostać w klubie. Jego ro(...)
0
Przedwczoraj, podczas prezentacji zielonogórskiej drużyny, kontrakt z Falubazem podpisał Kamil Adamczewski. Okazuje się jednak, że nie wszystkie formalności odnośnie transferu tego(...)
0
Podczas prezentacji zielonogórskiej drużyny dwuletni kontrakt z Falubazem podpisał Kamil Adamczewski. Nie jest to wypożyczenie zawodnika, tylko definitywny transfer, który ma być p(...)
0
Kamil Adamczewski w rozegranym finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski zajął drugie miejsce. Na konferencji zawodnik podsumował czwartkowe zawody.(...)
0
Kamil Adamczewski zwyciężył w rozgrywanym dzisiaj w Lesznie finale indywidualnych mistrzostw Ligi Juniorów. Miejscowy junior zdobył 14 punktów, ulegając jedynie Adamowi Strzelcowi.(...)
0
Kacper Gomólski zwycięstwem w rozegranym dzisiaj w Opolu finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów zapewnił sobie awans do półfinału IMEJ. Wraz z nim(...)
0
Będący ostatnio w świetnej formie junior Unii Leszno Kamil Adamczewski podczas wczorajszej rundy Ligi Juniorów zanotował upadek. Jak informuje klubowy lekarz dr Tomasz Gryczka, zaw(...)
0
Wiatru w żagle nabrali leszczyńscy juniorzy. Po dość, co tu dużo mówić, kiepskim początku w ich wykonaniu, teraz stanowią o sile zespołu. Wszystko zmieniło się diametralnie po fata(...)
0
Jak zapewnił Józef Dworakowski, Damian Baliński oraz Kamil Adamczewski lada dzień wznowią treningi. W kontekście bardzo trudnego dwumeczu z Unibaxem Toruń, jest to informacja pokrz(...)
0
Niemal pewne jest, że Grzegorz Walasek w przyszłym sezonie nie będzie bronił barw Polonii Bydgoszcz. Wychowanek zielonogórskiego klubu coraz częściej łączony jest z rzeszowską Marm(...)
0
Wczorajsza Liga Juniorów, rozegrana w Gorzowie, nie dla wszystkich zawodników zakończyła się szczęśliwie. Adam Strzelec ukończył zawody w gorzowskim szpitalu, gdzie stwierdzono wst(...)