Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 17:00
vs
Dzisiaj o 16:00
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falubaz Zielona Góra. W najnowszym komunikacie podano godziny pierwszych spotkań półfinałowych oraz ich obsady sędziowskie. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KAMIL NOWACKI - Wiadomości
103
Podium należało do Ostrowa(...)
51
Ostatni akord żużlowej rywalizacji w Ostrowie(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)
260
Kamil Nowacki wraz z Marcinem Kościelskim stworza w przyszłym sezonie parę juniorską Ostrovii Ostrów Wielkopolski. (...)
860
Ekipa z nad Warty może poszczycić się dość szeroką kadrą juniorską na sezon 2018 obecnie posiada aż 7 młodych żużlowców – 6 Polaków, w tym jeden ze świeżo zdana licencją oraz 19-le(...)
193
W dzisiejszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o wypożyczeniu przez gorzowską Stal swojego juniora, Kamila Nowackiego do TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp. Tym samy(...)
104
Dopiero za trzecim podejściem, lecz też nie bez kłopotów, udało rozegrać się eliminacje do Brązowego Kasku na torze w Opolu. Zawody rozpoczęły się półgodzinnym opóźnieniem, gdyż or(...)
110
W sobotę gorzowianin pierwszy raz od wypadku dosiadł swój motocykl i trenował na gorzowski owalu. (...)
9
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków, Kamil Nowacki oraz żużlowiec Eko-Dir Włókniarz Częstochowa, Thomas H. Jonasson zostali zawi(...)
5
Zawodnik żółto-niebieskich uległ wypadkowi podczas treningu na stadionie im. Edwarda Jancarza. Cały czas trwa rehabilitacja. (...)
0
Kolejne dobre wiadomości z Gorzowa.(...)
5
Stan Kamila Nowackiego, który uległ groźnemu upadkowi podczas wtorkowych jazd treningowych na stadionie im. Edwarda Jancarza znacznie się poprawił. (...)
6
Wstrząs mózgu i zabieg zabezpieczający szczękę to konsekwencje wczorajszego upadku młodzieżowca reprezentującego w tym roku barwy krakowskiej Speedway Wandy Instal.(...)
11
Groźnemu upadkowi uległ Kamil Nowacki podczas wtorkowych jazd treningowych na stadionie im. Edwarda Jancarza. Junior Stali Gorzów po przewiezieniu go do szpitala, został wprowadzon(...)
3
Siergiej Łogaczow okazał się bezkonkurencyjny i wygrał finał Nice Cup 2015 na torze w Rybniku. Zawody miały odbyć się w roku poprzednim, ale na ich zorganizowanie nie pozwoliła pog(...)
0
Na torze w Bydgoszczy odbyła się dziś III runda Nice Cup w grupie Północnej. Zawody wygrał Mike Trzensiok z GKM Grudziądz.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com