Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ze względu na trwające ograniczenia dystansu społecznego i niepewność związaną z powrotem wydarzeń na dużą skalę w Walii, FIM, BSI i Principality Stadium postanowiły odwołać Grand Prix Wielkiej Brytanii FIM Speedway Adrian Flux 2021 zaplanowane na 17 lipca 2021 roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KAMIL PULCZYNSKI - Wiadomości
0
3 miesiące temu
Bardzo smutna wiadomość napłynęła dzisiaj z Torunia. W wieku 28 lat zmarł były wychowanek toruńskiego klubu, Kamil Pulczyński.(...)
0
Klub z Podkarpacia w przedostatni dzień trwania "okienka" transferowego w ofensywie. Wilki przedstawili kolejno czterech zawodników, którzy w nadchodzącym sezonie będą zdobyć punkt(...)
6
Holistic-Polska Rawicz pozyskał nowego zawodnika. Do zespołu Niedźwiadków dołączył Kamil Pulczyński, który został wypożyczony z Orła Łódź. (...)
3
Kamil Pulczyński zdecydował się podpisać kontrakt z łódzkim Orłem.(...)
0
Czarny scenariusz dla Kamila, zakładający złamanie z przemieszczeniem nie sprawdził się. Tym samym zawodnik może wrócić na tor wcześniej niż, jednak włodarze klubu postanowili posz(...)
0
KMŻ Motor Lublin w dniu dzisiejszym (26 marca) rozpoczął treningi na swoim torze. Zajęcia przeprowadził trener "Koziołków" Jerzy Głogowski.(...)
0
Na finiszu okresu transferowego prace nad budową składu w II-ligowym KMŻ Lublin toczą się bardzo energicznie. W środę klub ogłosił podpisanie kontraktu z czterema zawodnikami.(...)
0
Już niespełna miesiąc pozostał do zakończenia tegorocznych rozgrywek w Enea Ekstralidze. Dla wszystkich klubów koniec sezonu oznaczać będzie czas rozliczeń - nie tylko tych finanso(...)
0
Już dziś o godzinie 20:00 Unibax Toruń stanie do walki o finał Enea Ekstraligi. Menadżer torunian - Sławomir Kryjom - pokusił się o krótkie podsumowanie rundy zasadniczej poprzez i(...)
0
Tomasz Gollob nie wystąpi w sobotnim finale Drużynowego Pucharu Świata. Oficjalnym powodem takiej decyzji zawodnika jest kontuzja pleców, jakiej nabawił się podczas jednego z treni(...)
0
Wysoka porażka Unibaxu Toruń w Częstochowie i kolejny słaby występ braci Pulczyńskich dał wiele do myślenia menadżerowi "Aniołów" - Sławomirowi Kryjomowi. W rozmowie z lokalnym dzi(...)
0
Juniorzy Unibaxu Toruń aktywnie włączają się w życie miasta Toruń. Już dziś - z okazji 780. urodzin Grodu Kopernika - jego mieszkańcy będą mieli okazję spotkać się z wychowankami l(...)
0
Młodzi zawodnicy Unibaxu Toruń okazali się najlepsi w I rundzie Ligi Juniorów. Na podium znaleźli się również gnieźnianie i leszczynianie.(...)
0
Na wariant z braćmi Pulczyńskimi w składzie zdecydowali się działacze Unibaxu w meczu przeciwko PGE Marmie. Tym samym Edward Kennet musi poczekać na swój debiut w ekstralidze.(...)
0
Już jutro Unibax Toruń wybiera się do Rzeszowa na mecz z miejscową PGE Marmą. Na nie całą dobę przed meczem nadal nie wiadomo w jakim zestawieniu wystartują goście.(...)
0
Dziś mija 15 rocznica tragicznej śmierci Jacka Maraszka. 17 letni adept gdańskiego żużla zginął podczas swojego pierwszego treningu.(...)
0
Już na najbliższą niedzielę zaplanowano rozegranie 7. kolejki Enea Ekstraligi. Jednym z najciekawszych meczów będzie, bez wątpienia, spotkanie w Bydgoszczy, w którym miejscowa Polo(...)
0
Nie faworyt gospodarzy Krystian Pieszczek a Kamil Pulczyński triumfował w I rundzie Pomorskiej Ligi Młodzieżowej, która zakończyła się kilkadziesiąt minut temu.(...)
0
W najbliższy wtorek wystartuje w Gdańsku Pomorska Liga Młodzieżowa. Pierwsze zawody z tego cyklu rozpoczną się o godzinie 16:00.(...)
0
Sezon 2013 będzie ostatnim w gronie juniorów, dla kilku zdolnych zawodników. Jak poradzą sobie nosząc brzemię seniora dowiemy się za rok. Tym czasem mają oni okazję ostatni raz udo(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com