Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KEYNAN REW - Wiadomości
210
Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozpoczęło odkrywać karty i na pierwszy ogień poszedł talent z Australii, Keynan Rew. Zawodnik został wypożyczony z Fogo Unii Leszno. (...)
317
W niedziele kibice żużla w Rybniku, będą świadkami ciekawego turnieju z okazji 90-lecia klubu ROW Rybnik. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli ciekawą listę start(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 50:40. W dwumeczu lepsi okazali się Krośnianie i to ich zobaczymy w finale eWinner 1.Ligi żuż(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
31
Ostatnia kolejka U24 Ekstraligi przyniosła nie tylko wiele emocji, ale również wiele fatalnych wypadków młodych żużlowców.(...)
0
KS Toruń wygrał na własnym torze z Agromix Polcopper Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Agromix Polcopper Unia Lesznoa pokonał(a) na własnym torze, GKM Grudziadz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
334
For Nature Solutions Apator Toruń w dziewiątej kolejce PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczył z Fogo Unią Leszno. Torunianie do ligowej tabeli mogą sobie opisać dwa punkty za zwyci(...)
101
FOGO UNIA Leszno pozwoliła w tym sezonie na zadebiutowanie w PGE Ekstralidze pięciu zawodnikom. W ostatnim meczu z ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski, pierwszy występ w najlepszej żu(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie na stadionie im. Folriana Kapały podejmie zespół OK Bedmet Kolejarza Opole. Początek zmagań na rawickim owalu w ramach VI kolejki(...)
0
Podczas II rundy DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim w swoim pierwszym starcie upadek zanotował Keynan Rew, który w sezonie 2019 startuje w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com