Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów oraz kibiców, postanowił przełożyć 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Pol(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KIBICE - Wiadomości
107
Okolicznościowy mural upamiętniający zmarłych żużlowców GKM-u Grudziądz, może znaleźć się na stadionie przy ulicy Hallera. Wszystko za sprawą grudziądzkiego budżetu obywatelskiego (...)
104
W piątek 24 lutego, o godzinie 19:00 w sali Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, odbędzie się prezentacja drużyny Polonia Piła przed zbliżającymi się rozgrywkami(...)
106
Wiadomo już, jak będzie wyglądał bus, którym "od toru do toru" będzie podróżował w nadchodzącym sezonie, Krystian Pieszczek - nowa twarz grudziądzkiego klubu. (...)
318
W sobotę w Lesznie odbył się bieg upamiętniający legendę leszczyńskiego żużla Alfreda Smoczyka. (...)
0
W minionej kolejce ligowej w spotkaniu GKM'u Grudziądz z zespołem Stali Gorzów doszło do złamania regulaminu stadionu.(...)
0
W najbliższej ligowej kolejce GKM Grudziądz pojedzie do Wrocławia, by tam zmierzyć się z miejscowym Betardem.(...)
0
Każdy klub ma swoich najwierniejszych i najbardziej oddanych fanów. W Tarnowie na takie miano z pewnością zasługuje Arkadiusz Jakubik, który odpowiedział dla naszej redakcji na kil(...)
0
Biało-Niebieski Mikołaj Dzieciom po raz kolejny odwiedził Domy Dziecka ze świątecznymi, mikołajkowymi prezentami.(...)
0
Częstochowscy kibice nie wyobrażają sobie swojego miasta bez żużlowych spotkań. W związku z zainstniałą sytuacją kibice w różny sposób wyrażają poparcie dla działań Stowarzyszenia (...)
0
Stowarzyszenie Biało-Czerwone Pokolenie kolejny raz organizuje zbiórkę darów dla Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, mieszczącego się przy ul. Stolarskiej 2 na o(...)
0
Raz się wygrywa, a raz przegrywa. Raz jest się na szczycie, a innym razem parę stopni niżej. Czasem zdobywa się mistrzostwo, a czasem można liczyć zaledwie na parę słów pocieszenia(...)
0
Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza powstało niedawno. Działa nie tylko kibicowsko, ale ostatnio także wolontaryjnie. Z Beatą Juraszczyk, która stoi na czele stowarz(...)
0
Już w najbliższy piątek 8 lutego będziemy mieć na naszym portalu kolejnego gościa. Tym razem do dyspozycji kibiców będzie zawodnik Unii Tarnów Martin Vaculik. Czat rozpocznie się o(...)
0
Już od godziny 18:00 na naszym portalu odbędzie się kolejny czat. Tym razem naszym i Waszym gościem będzie zawodnik GTŻ-u Grudziądz Norbert Kościuch. Serdecznie zapraszamy do udzia(...)
0
Co blondynka robi na trybunach? Dopinguje, obserwuje i wyciąga wnioski...(...)
0
?Na Olsztyńskiej wychowani, wierni, dumni i oddani?. Przypominałam sobie te słowa jadąc na sierpniowy mecz Włókniarza z Unią Leszno, spotkanie ostatniej kolejki rundy zasadniczej. (...)
0
Redakcja portalu Zuzelend.com pragnie złożyć wszystkim czytelnikom, współpracownikom, partnerom i sponsorom najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.(...)
0
Po godzinie 22 zakończył się czat z Matejem Zagarem. Sympatyczny Słoweniec odpowiadał na pytania kibiców od godziny 18:00! Zadaliście podczas czatu ponad 1500 pytań, Matej zdołał o(...)
0
Już o godzinie 18:00 będziemy gościć na naszych łamach Mateja Zagara! Nowy nabytek Lechmy Startu Gniezno odpowie na Wasze pytania. To także finał inicjatywy kibiców Stali Gorzów, k(...)
0
We wtorek 11 września z inicjatywy Przewodniczącego Rady Miejskiej Bydgoszczy Romana Jasiakiewicza doszło do wspólnego spotkania kibiców Polonii i przedstawicieli Rady. Miejskich r(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com