KOLEJARZ RAWAG INTERMARCHE RAWICZ - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku Kolejarza RAWAG Intermarche Rawicz z Wybrzeżem Gdańsk w ramach Nice 2. Polskiej Ligi Żużlowej. Dziś poznaliśmy składy tych drużyn na to (...)
0
W spotkaniu inaugurującym sezon ligowy w Pile, miejscowa Polonia pokonała zespół z Rawicza 60:30. (...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie przy Bydgoskiej zostanie rozegrana pierwsza kolejka drugoligowych rozgrywek. Kibice czarnego sportu z niecierpliwością czekają na te zawody, gdy(...)
0
Dzisiaj Rawiczu rozegrany został półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach z kompletem punktów triumfował Maksym Drabik z wrocławskiej(...)
0
Na torach w Rawiczu oraz Łodzi dzisiaj rozegrane zostaną półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej przedstawiamy listy startowe zawodnikó(...)
0
W niedzielnym treningu punktowanym Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz przegrał na własnym torze z łódzkim Orłem 42:47. W drużynie gospodarzy najwięcej punktów zdobył Piotr Świderski(...)
0
Zaplanowany na dzisiaj towarzyski trójmecz Reprezentacji juniorów : Polski, Danii oraz Szwecji ze względu na zły stan nawierzchni toru po opadach deszczu jaki przeszedł przez Rawic(...)
0
W pierwszym biegu eliminacji Złotego Kasku na torze w Rawiczu doszło do upadku w skutek, którego miejscowy zawodnik Mariusz Staszewski doznał poważnej kontuzji. Według potwierdzony(...)
0
21 - 25 luty to termin zgrupowania zawodników Kolejarza Rawicz. Obóz będzie miał miejsce w Karpaczu. Oprócz krajowych zawodników udział w nim wezmą Zdenek Holub, Michal Skurla i St(...)
0
Marcin Sekula został menadżerem ekipy Kolejarza Rawag Intermarche Rawicz na sezon 2015. W poprzednim sezonie pracował jako trener w ekipie Kolejarza Opole.(...)
0
Kolejarz Rawicz pozyskał nowego zawodnika. Kontrakt podpisał Mariusz Staszewski.(...)
0
Młody Czech poinformował włodarzy Kolejarza Rawag Intermarche Rawicz iż w sezonie 2015 nie będzie reprezentował barw "Niedźwiadków".(...)
0
Jaocb Bukhave został nowym zawodnikiem, który w sezonie 2015 będzie bronił barw "Niedźwiadków" z Rawicza. Umowa z młodym Duńczykiem została podpisana na okres 2 lat.(...)
0
Za nami dwa dni emocjonującego ścigania w Rawiczu. Podczas tych turniejów objawiło się wiele młodych talentów, wielu których spisywano na straty pokazało się z dobrej strony a tor (...)
0
Dziś na torze w Rawiczu o godzinie 13:00 odbył się drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W dzisiejsze popołudnie najlepszy okazał się Kacper Woryna. Drugie miejsce po zaciętej wal(...)
0
W najbliższą środę i czwartek na torze w Rawiczu odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Większość z tych młodych zawodników miała już okazję ścigać się na rawickim owalu co (...)
0
W środę i czwartek na Rawickim owalu odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów.Znamy już program i listę startową.(...)
0
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów który miał odbyć się w najbliższy wtorek i środę został przesunięty na środę i czwartek.(...)
0
Dnia 19.09.2014r. o godzinie 16:30 na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się trening Spar Falubazu Zielona Góra. (...)