Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRAJOWA LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
0
Po dwóch sobotnich meczach zdecydowano się odwołać kolejne dwa spotkania. Tym razem dotyczy to dwóch meczy Krajowej Ligi Żużlowej.(...)
0
Prezes Zarządu Unii Tarnów wraz z Akcjonariuszami Spółki i Radą Nadzorczą po uzyskaniu gwarancji finansowej podjęli decyzję o starcie w Krajowej Lidze Żużlowej w sezonie 2024 (...)
5
Sensacyjne doniesienia dochodzą z Tarnowa, którego klub uznawany jest za faworyta do wygrania tegorocznej Krajowej Ligi Żużlowej. Wieloletni główny sponsor, Grupa Azoty ze względu (...)
0
Długo trzeba było czekać na tegoroczny terminarz Krajowej Ligi Żużlowej. Władze żużla zwlekały z ogłoszeniem ze względu na chęć przystąpienia do ligi klubu z Krakowa, który złożył (...)
1
Niemal równo miesiąc temu Zespół ds. licencji Polskiego Związku Motorowego nie przyznał m.in. Kolejarzowi Opole licencji na sezon 2024 ze względu za nie opłaceni tzw. kary szkoleni(...)
0
W dniu dzisiejszym Zespół ds. Licencji ogłosił listę klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi, którym została lub też nie została przyznana licencja na sezon 2024. (...)
3
5 miesięcy temu
Od przyszłego sezonu dotychczasowa nazwa 2.Liga żużlowa zmieni się na Krajową Ligę Żużlową. Po tym jak powstała Speedway 2 Ekstraliga zmian wymagała najniższa klasa rozgrywkowa.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com