KRYTERIUM ASOW - Wiadomości
101
Pierwsze poważne ściganie – tak można podsumować odczucia zawodników po Kryterium Asów. Zawody w Bydgoszczy oficjalnie otworzyły sezon żużlowy w Polsce.(...)
517
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów w Bydgoszczy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Vadim Tarasienko oraz Artem Łaguta(...)
0
XXXII Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, które miało odbyć się w najbliższą niedzielę zostało odwołane. (...)
0
24 marca w Bydgoszczy odbędzie się 32. edycja Kryterium Asów. Grudziądzki fanklub serdecznie zaprasza do zapisywania się na wyjazd.(...)
0
Zgodnie z planem - 24 marca, odbędzie się Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych. Bydgoski turniej, rozgrywany od 1982 roku (w latach 1951-1960 Criterium Asów), zostanie rozegrany d(...)
0
Wysoką formę na początku sezonu zasygnalizował także Australijczyk Darcy Ward. Zawodnik Unibaxu Toruń wszystkie akcje realizował poprzez napędzanie się po zewnętrznej. Świetnie prz(...)
0
Znakomitą dyspozycje zaprezentował w niedzielnym Kryterium Asów w Bydgoszczy - Maciej Janowski. Aktualny mistrz świata juniorów kilka razy przedzierał się z końca stawki na pierwsz(...)
0
Darcy Ward, zawodnik Unibaxu Toruń, po rozegraniu wyścigu dodatkowego, wygrał XXXI Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Na podium stanął także Maciej Ja(...)
0
Bieg dodatkowy pomiędzy Maciejem Janowskim a Darcy Wardem wyłonił zwycięzcę Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Od startu do mety prowadził w nim Ward (...)
0
Już za niespełna godzinę w Bydgoszczy rozpocznie się coroczne Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. My zapraszamy Państwa na relacje na żywo z tych zawod(...)
0
Już jutro (01.04) o godzinie 15:00 zostanie oficjalnie zainaugurowany sezon żużlowy na torze bydgoskiej Polonii podczas tradycyjnego już XXXI Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych (...)
0
Poznaliśmy pełną obsadę XXXI Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Turniej towarzyski tradycyjnie otwierający sezon żużlowy w Polsce odbędzie się już w n(...)
0
Coroczne Kryterium Asów w Bydgoszczy, otwierające sezon żużlowy w Polsce odbędzie się 1 kwietnia. Stawka zawodników będzie mocno okrojona, ponieważ 31 marca w Auckland zainaugurują(...)
0
Już w najbliższą niedzielę ?wystartuje? sezon żużlowy w Polsce. Stawka XXX ? go Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych gwarantuje duże emocje.(...)
0
Sezon 08 na STS'owych torach już został rozpoczęty! W czwartek, późnym wieczorem, w Bydgoszczy został rozegrany pierwszy turniej - Kryterium Asów. Zdecydowanie najlepszym zawodniki(...)
0
Nicki Pedersen uzupełni stawkę niedzielnego, XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych w Bydgoszczy. Przypomnijmy, że wcześniej udział w zawodach potwierdził mistrz świata Tomasz G(...)
0
Rosjanin Emil Sajfutdinow wygrał XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Drugie miejsce zajął Tomasz Gollob, zaś trzeci był Nicki Pedersen. Pechowo zaw(...)
0
Emil Sayfutdinov z dorobkiem 13 pkt zwyciężył w XXX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Drugie miejsce w wyścigu dodatkowym wywalczył najlepszy żużlowi(...)
0
Zawodnik Caelum Stali Gorzów, Tomasz Gollob zajął dziś drugie miejsce w XXX Kryterium Asów. Doświadczony zawodnik musiał uznać wyższość ulubieńca bydgoskich kibiców - Emila Sajfutd(...)
0
W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy podczas Kryterium Asów, Piotr Protasiewicz już w pierwszym swoim starcie zanotował upadek. Zawodnik uderzył z impetem w płot, gdzie nie było już dmu(...)