Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KS TORUN - Wiadomości
0
Niegościnni okazali się zawodnicy Enea Falubazu Zielona Góra, wyszarpali oni zwycięstwo w bardzo ciekawym pierwszym ćwierćfinale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów(...)
102
Arged Malesa Ostrów u 24 na własnym obiekcie pokonała KS Toruń w stosunku 64:26(...)
0
W tegorocznej edycji Speedway Best Pairs, drużyna Boll Team wystawiła bardzo silny skład. Gwiazdą zespołu jest Jason Doyle, który w sezonie 2015 reprezentował barwy KS Toruń. 25 ma(...)
81
Dziś o 17:00 w Toruniu na Motoarenie odbyły się zawody w ramach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza. Zwycięzcą spotkania został Mike Trzensiok. W pierwszym biegu tuż p(...)
10
Duńczyk został trochę poobijany podczas wczorajszego meczu z Toruniem.(...)
4
W sklepie klubowym leszczyńskiej Unii w Galerii Leszno można kupić już bilety na mecz z Toruniem, który odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 19.30. (...)
471
8 kwietnia (piątek) zostaną zainaugurowane rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski. W meczu inauguracyjnym zmierzą się drużyny z Leszna i Gorzowa.(...)
3
Nowy nabytek KS Get Well Toruń - Martin Vaculik jest znanym zawodnikiem w naszym kraju, natomiast w swoim rodzinnym kraju sytuacja jest odmienna.(...)
4
Przerwę między sezonową zawodnicy wykorzystują na odpoczynek treningi oraz udzielanie wywiadów. Sprawdźcie co słychać u Chrisa Holdera. (...)
452
Nowy prezes - Ilona Termińska, nowy trener młodzieży - Robert Kościecha, nowy junior - Norbert Krakowiak, nowy zawodnik w roli rezerwowego seniora - Grzegorz Walasek oraz nowa nazw(...)
8
Martin Vaculik dwa miesiące temu został ojcem. Słowak opowiada o tym jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Słowacji.(...)
38
Ostatni #waszwywiad w tym roku. Tym razem na pytania odpowie były prezes KS Toruń - Przemysław Termiński.(...)
925
O przynależności klubowej Grega Hancocka spekulowało się od dłuższego czasu, a zawodnik łączony był z drużyną z Torunia lub Zielonej Góry. Przemysław Termiński za pośrednictwem fa(...)
18
Robert Kościecha może w sezonie 2016 ponownie reprezentować KS Toruń. Miałby pełnić rolę jeżdżącego trenera toruńskiej młodzieży.(...)
546
Ruch na rynku transferowym nabiera właściwego tempa. Zawodnicy i drużyny przebierają w ofertach, których jest już coraz mniej. Niektóre kluby już skompletowały swoje zespoły na zbl(...)
978
Jak informuje strona internetowa Gazety Pomorskiej Chris Holder zgodził się na obniżony kontrakt na przyszły sezon. Jego decyzja nadal nie zapewnia mu miejsca w klubie.(...)
11
Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach. Właśnie wtedy najwięcej do powiedzenia mają specjaliści od marketingu, którzy prześcigają się w przeróżnych pomysłach na konkursy i akcje dla (...)
136
Ruch na rynku transferowym nabiera właściwego tempa. Zawodnicy i drużyny przebierają w ofertach. Jednak niektóre kluby zmagają się z bardzo poważnymi problemami finansowymi i ich s(...)
12
Toruński klub planuje serię spotkań ze swoimi kibicami. Już w najbliższą sobotę oraz niedzielę dojdzie do pierwszego spotkania w Leroy Merlin, podczas którego będzie można wygrać k(...)
996
Kacper Gomólski w sezonie 2016 będzie startował w zespole KS Toruń. Dla wychowanka gnieźnieńskiej drużyny będzie to drugi sezon w zespole z Torunia. W mijającym sezonie Gomólski by(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com