Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KSM KROSNO - Wiadomości
115
Niedawno informowaliśmy o zakończeniu działalności drugoligowego KSM Krosno. Na szczęście tym razem potwierdziło się powiedzenie, że życie nie znosi próżni i dzisiaj w Sali Narad U(...)
1
Ostatni oficjalny występ Puszakowskiego(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik(...)
10
Mariusz Puszakowski ostatnim meczem w Krośnie z Stainer Unią Kolejarzem Rawicz zamierza zakończyć swoją karierę żużlową.(...)
96
Poznaliśmy awizowane składy na ostatni mecz rundy zasadniczej 2. Ligi Żużlowej, który rozpocznie się w niedzielę o 16:15 w Krośnie. Na Podkarpacie przyjeżdża Stainer Unia Kolejarz (...)
44
KSM Krosno przyjechał do Poznania w krajowym składzie. (...)
139
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
0
KSM Krosno przyjeżdża do Poznania.(...)
0
Nadal wszystko jest możliwe.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki KSM Krosno pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
481
Mecze pomiędzy wyrównanymi siłami drużyn zawsze budzą emocje.(...)
170
Czy KSM odrobi 11 - punktową stratę?(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
129
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała, iż Czech, Josef Franc został zawodnikiem KSM-u Krosno natomiast Marek Lutowicz został wypożyczony z Fogo Unii L(...)
0
W pojedynku dwóch najsłabszych zespołów 2. Ligi żużlowej pomiędzy Polonią Bydgoszcz a KSM Krosno swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli Bydgoszczanie pokonując przyjezdny(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego sp(...)
0
Niecały tydzień temu w bydgoskiej Operze Nova odbyło się IV spotkanie byłych żużlowców zespołów z kujawsko – pomorskiego. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com