Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KSM KROSNO - Wiadomości
115
Niedawno informowaliśmy o zakończeniu działalności drugoligowego KSM Krosno. Na szczęście tym razem potwierdziło się powiedzenie, że życie nie znosi próżni i dzisiaj w Sali Narad U(...)
1
Ostatni oficjalny występ Puszakowskiego(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik(...)
10
Mariusz Puszakowski ostatnim meczem w Krośnie z Stainer Unią Kolejarzem Rawicz zamierza zakończyć swoją karierę żużlową.(...)
96
Poznaliśmy awizowane składy na ostatni mecz rundy zasadniczej 2. Ligi Żużlowej, który rozpocznie się w niedzielę o 16:15 w Krośnie. Na Podkarpacie przyjeżdża Stainer Unia Kolejarz (...)
44
KSM Krosno przyjechał do Poznania w krajowym składzie. (...)
139
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
0
KSM Krosno przyjeżdża do Poznania.(...)
0
Nadal wszystko jest możliwe.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki KSM Krosno pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
481
Mecze pomiędzy wyrównanymi siłami drużyn zawsze budzą emocje.(...)
170
Czy KSM odrobi 11 - punktową stratę?(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe KSM Krosno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
129
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała, iż Czech, Josef Franc został zawodnikiem KSM-u Krosno natomiast Marek Lutowicz został wypożyczony z Fogo Unii L(...)
0
W pojedynku dwóch najsłabszych zespołów 2. Ligi żużlowej pomiędzy Polonią Bydgoszcz a KSM Krosno swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli Bydgoszczanie pokonując przyjezdny(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze KSM Krosno w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego sp(...)
0
Niecały tydzień temu w bydgoskiej Operze Nova odbyło się IV spotkanie byłych żużlowców zespołów z kujawsko – pomorskiego. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com