Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 20:30
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Masarna Avesta
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Kumla Indianerna Speedway
Dzisiaj o 19:00
Drugi z dzisiejszym spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław nie doszedł do skutku, gdyż na przeszkodzie stanęła nawierzchnia toru. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KYLE HOWARTH - Wiadomości
0
Swindon Robins pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 58:32 a w całym dwumeczu 107:71. Tym samym to "Rudziki" awansowały do finału, w którym czekają już "Wiedźmy"(...)
679
Powoli klaruje się sytuacja kadrowa Wolverhampton Wolves na przyszły sezon. W drużynie mistrza Wielkiej Brytanii pozostają dwaj kolejni zawodnicy.(...)
103
W zespole Sheffield Tigers na kolejny sezon pozostaje Kyle Howarth, który dysponował wysoką formą w Premier League pod koniec zakończonych w październiku rozgrywek.(...)
0
W środę w King's Lynn rozegrano drugi półfinał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. W zawodach najlepszy okazał się Scott Nicholls, który wywalczył 11 "oczek". Tyle samo pu(...)
0
W niedzielę w Peterborough rozegrano mecz sparingowy pomiędzy miesjcową drużyną "Panter", a reprezetnacją Wielkiej Brytanii. Zwycięsko z tej potyczki wyszła drużyna gospodarzy, któ(...)
0
Robert Branford zwyciężył w rozegranym dziś na torze w Wolverhampton finale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii Juniorów. Skład podium uzupełnili najskuteczniejsi po rundzi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com