Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LAMOTHE LANDERRON - Wiadomości
355
Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie ligi francuskiej, w którym zespół Lamothe-Landerron pokonał na własnym torze Marmande 51:36.(...)
717
Za nami drugi dzisiejszy mecz ligi francuskiej, w którym Marmande pokonało na własnym torze zespół Lamothe-Landerron 49:34.(...)
402
Dzisiaj rozegrane zostały dwa mecze, które zainaugurowały now powstałą ligę francuską - Ligue Nationale de Speedway. Oba spotkania odbyły się na torze w Marmande, gdzie miejscowe M(...)
0
Artem Laguta wygrał w jednej z rozgrywanych eliminacji do Speedway European Championships Challenge we francuskim Lamothe-Landerron. Drugie miejsce zają po przegranej z Rosjaninem (...)
0
W sobotę, 16 maja we francuskim Lamothe-Landerron rozegrana zostanie kolejna runda kwalifikacyjna do tegorocznego cyklu Speedway European Championships. Tego dnia dowiemy się, kto (...)
0
FIM Europe odwołało jeden z półfinałów eliminacji do Speedway European Championships. Zawody te miały pierwotnie odbyć się w Równem na Ukrainie, jednakże postanowiono, że odbędą si(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com