Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwszy finał tegorocznego Speedway Grand Prix 2 rozegrano dzisiaj w szwedzkiej Mallila. Już z samym początkiem zawody zdominowali Polacy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LECHMA START GNIEZNO - Wiadomości
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego zawiesiła dzisiaj pierwszoligowy Start Gniezno, gdyż ten nie wykonał orzeczenia.(...)
2
Wielki błąd popełnił młodzieżowiec Lechmy Startu Gniezno Oskar Fajfer, któremu klub zalega około 300 tysięcy złotych.(...)
0
Dzisiaj na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes Startu Gniezno, Arkadiusz Rusiecki ogłosił, iż nie będzie już pełnił roli prezesa. Podczas spotkania poinformowano także(...)
0
Betard Sparta Wrocław skazywana przed sezonem przez wielu ekspertów na pewny spadek do niższej klasy rozrywkowej pokazała, że same nazwiska nie jeżdżą i wywalczyła utrzymanie na ko(...)
0
W zakończonym przed chwilą spotkaniu XVIII kolejki Enea Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Lechmą Startem Gniezno, górą byli gospodarze. Wrocławianie dzięki zwycięstwu ora(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 18 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Lechma Start Gniezno w stosunku 65:24. Prezentujemy Państw(...)
0
Niespełna po trzech dniach od ostatnich emocji ligowych żużlowcy znowu wyjadą na ekstraligowe tory, tym razem w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej. We Wrocławiu miejscowa S(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 17 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Lechma Start Gniezno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Dzisiaj Gniezno pożegna sie co najmniej na rok z rozgrywkami Enea Ekstraligi. Dlatego też klub Lechma Start na mecz z bydgoskimi składywęgla.pl Polonia wystawi do tego spotkania na(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegra się ostatnia XVIII runda Enea Ekstraligi pomiędzy zespołami z Wrocławia i Gniezna. Trenerzy obu ekip przeds(...)
0
W czwartkowy wieczór Lechma Start Gniezno po raz w tym sezonie ostatni zaprezentuje się kibicom na własnym torze. Będzie to przedostatni mecz obu zespołów w Enea Ekstalidze, bowiem(...)
0
W czwartek, 15 sierpnia o godzinie 19:30, rozegrany zostanie ostatni na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25, mecz Enea Ekstraligi w sezonie 2013. (...)
0
Bardzo pechowo zakończyło się dla Sebastiana Ułamka spotkanie brytyjskiej Elite League, w którym jego ekipa, The Lakeside Hammers podejmowała Eastbourne Eagles. W biegu szóstym Seb(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 16 kolejki Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Lechma Start Gniezno w stosunku 66:24. Prezentujemy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 15 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Lechma Start Gniezno w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki PGE Marma Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Lechma Start Gniezno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wy(...)
0
Do stolicy Podkarpacia w niedzielę zawitają żużlowcy Lechmy Startu Gniezno. Szanse gości na utrzymanie się w elicie maleją z każdym spotkaniem. Ku zaskoczeniu fanów Żurawi także ic(...)
0
Już w najbliższą niedzielę w spotkaniu XIV Enea Ekstraligi kolejki PGE Marma Rzeszów podejmie na własnym torze Lechmę Start Gniezno.(...)
0
W 13 kolejce Enea Ekstraligi Lechma Start Gniezno w bardzo emocjonującym do ostatniego biegu meczu zremisował z gorzowska Stala 45:45. Oto co powiedzieli o przebiegu całego spotkan(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki Stal Gorzów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Lechma Start Gniezno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu w(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com