KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
LEON FLINT - Wiadomości
158
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final U21 rozgrywane na torze w Birmingham. Zwycięzcą turnieju został Leon Flint. Za nim uplasowali się Dan Thompson oraz Conno(...)
102
W najbliższą środę 31 Sierpnia, znany będzie indywidualny młodzieżowy mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21 na żużlu, bowiem tego dnia odbędzie się finał w Birmingham. Poniżej prezent(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)