Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 20:30
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Masarna Avesta
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Kumla Indianerna Speedway
Dzisiaj o 19:00
Drugi z dzisiejszym spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław nie doszedł do skutku, gdyż na przeszkodzie stanęła nawierzchnia toru. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LESZNO - Wiadomości
116
Dzisiaj kibiców w całym kraju czekają wielkie żużlowe emocje. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski! Początek zawodó(...)
114
4 lata temu
7 i 8 lipca 2017 na stadionie im Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany baraż oraz finał Drużynowego Pucharu Świata. W latach ubiegłych na obiekcie przy Strzeleckiej organiz(...)
103
W 66, Memoriale imienia Alfreda Smoczyka Patryk Dudek zakończył zawody na drugim miejscu. Zielonogórzanin zainkasował 7 punktów, po 12 biegach. (...)
0
Grzegorz Zengota we wczorajszym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył siedem punktów i uplasował się w połowie stawki. Zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Leszna ni(...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek, drugi był Piotr Pawlicki, trzecie miejsce (...)
203
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie został rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem w kraju okazał się Patryk Dudek, na dru(...)
6
Patryk Dudek zwyciężył w piątkowym finale IMP w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a trzeci był Maciej Janowski. Tuż za podium zawody zakończył Krystian Pieszczek.(...)
49
1 lipca o godzinie 18.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach udział miał wziąć Jarosław Hampel, lecz z powo(...)
3
1 lipca o godzinie 18.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Klub z Leszna informuje o cenach biletów oraz formie zaku(...)
32
5 lat temu
1 lipca na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, początek zawodów zaplanowano na godzinę 18.30. Początkowo zawody miały(...)
0
Pogoda dopisała, skład zawodów też, jednak frekwencja na trybunach słaba. W biegach, w których jechały czołowe nazwiska było mnóstwo emocji, ale i te mniej znane potrafiły zaskoczy(...)
0
W najbliższą niedzielę (12 lipca) na torze w Lesznie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczną się o godzinie 15.00.(...)
0
W czwartkowe popołudnie na torze w Lesznie odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach wygrał Maksym Drabik, na drugim stopniu podium stanął Bartosz Smektała, a trzeci by(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław, Maksym Drabik zwyciężył w turnieju zaplecza kadry juniorów na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie z dorobkiem 13 punktów. Na drugiej pozycji upla(...)
0
W czwartek o godzinie 16.30 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się zaległy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Zawody nie odbyły się w pierwotnym terminie ze względu(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami wygrał wtorkowy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Rawiczu. Na podium stanęli również Maksym Drabik i Robert Chmiel.(...)
0
Na wtorek i środę w Rawiczu i Lesznie zaplanowano Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Zawody w obu przypadkach rozpoczną się o godzinie 17.00.(...)
0
12 lipca na torze w Lesznie zostaną rozegrane dwie imprezy żużlowe, a będzie to finał Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski.(...)
0
Nie doszedł do skutku zaplanowany na niedzielę finał Mistrzostw Polski Par Klubowych w Lesznie. Na przeszkodzie żużlowcom stanęła aura.(...)
0
Piotr Świderski zwyciężył w 64. Memoriale im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.O dalszej kolejności na podium zadecydował dodatkowy bieg. Wygrał go Piotr Protasiewicz. Trzecie miejsce za(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com