Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ROSYJSKA - Wiadomości
42
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Wostok Władywostok pokonał na własnym torze Mega Ładę Togliatti 49:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Grigorij Łaguta, który zdobył kompl(...)
3
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała na własnym torze Turbinę Bałakowo 48:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Kułakow, który zdobył 1(...)
1
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega Łada Togliatti pokonała na własnym torze Wostok Władywostok 46:44. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Adrian Gała, który zdobył 12 punk(...)
0
W dzisiejszej lidze rosyjskiej drużyna w Władywostoku wygrała szósty z rzędu mecz, zapewniając sobie obronę Drużynowego Mistrza Rosji. Najlepszymi zawodnikami wśród gospodarzy okaz(...)
1
Niestety pogoda nie pozwoliła na rozegranie całego meczu i sędzia przerwał zawody po 10 biegach. Gospodarze po raz kolejny wygrali w stosunku 37:21. Najlepszy okazał się Grigorij Ł(...)
0
W dzisiejszym meczu ligi rosyjskiej gospodarze pewnie wygrali mecz, umacniając się na pozycji lidera. Najlepszym zawodnikiem Wostoku okazał się Wadim Tarasienko zdobywając na swoim(...)
1
W dzisiejszym meczu ligii rosyjskiej goście wygrali z gospodarzami spotkania w stosunku 41:49. Najlepszym zawodnikiem Mega-Łady okazał się Andriej Kudriaszow, który zgromadził na s(...)
1
Na Stadionie żużlowym w Bałakowie rozegrano mecz ligi rosyjskiej. Gospodarze ulegli gościom, którzy przyjechali w najsilniejszym składzie w stosunku 39:51. Ilia Czałow był najleps(...)
1
W rosyjskiej lidze rozegrano ostatnie spotkanie, w którym to Turbina Bałakowo pokonała drużynowego mistrza Rosji Wostok Władywostok 55:35. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu ligi rosyjskiej lider tabeli Mega-Łada Togliatii pokonała Wostok Władywostok 49:39. Mecz obfitował w dużą ilość upadków, po których Danił Ivanow oraz Wadim (...)
0
Lider ligi rosyjskiej, Wostok Władywostok pokonał dzisiaj na wyjeździe SK Saławat 42:48. Bardzo dobre zawody w drużynie gospodarzy pojechał Sebastian Ułamek zdobywając 11 punktów i(...)
0
Turbina Bałakowo uległa na własnym torze Mega-Łada Togliatti 40:50. Bardzo dobre zawody zaliczył Artiom Łaguta zdobywając komplet punktów. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega - Łada Togliatti rozgromiła drużynę gości SK Saławat 70:19. Najlepszym zawodnikiem meczu był bez wątpienia Danił Iwanow, który zdobył k(...)
0
W lidze rosyjskiej drużyna Wostok Władywostok pokonała na swoim torze gości, zespół Turbiny Bałakowo 55:35. (...)
0
Informowaliśmy że Rosyjska Federacja Motocyklowa postanowiła zamknąć rozgrywki żużlowe dla obcokrajowców w przyszłym roku. Niektóre kluby żużlowe nie były jednak zadowolone ze zm(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com