Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wraz z najlepszymi żużlowcami globu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGI ZAGRANICZNE - Wiadomości
4
3 miesiące temu
Od wtorku (21.04) żużlowcy mogą trenować na duńskich torach. Tamtejsza federacja wyraziła na to zgodę pod warunkiem zachowania wielu ograniczeń. Czerwiec pada jako możliwy termin p(...)
0
W sobotę 15 lutego zainaugurowano ligowe rozgrywki żużlowe we Francji. (...)
0
We wrześniu 2015 roku, podczas Memoriału Anatolija Stiepanowa w Togliatti Vitaly Bełousov doznał kontuzji kręgosłupa. Od tamtego czasu walczył aby wrócić na tor. Teraz jednak zawod(...)
42
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Wostok Władywostok pokonał na własnym torze Mega Ładę Togliatti 49:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Grigorij Łaguta, który zdobył kompl(...)
3
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała na własnym torze Turbinę Bałakowo 48:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Wiktor Kułakow, który zdobył 1(...)
0
W sobotnim spotkaniu niemieckiej Bundesligi ekipa MSC Brokstedt pokonała na swoim torze MC Nordstern Stralsund 57:29. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili Max Dilger, Rene Bach i (...)
44
W niedzielę rozegrano również spotkanie niemieckiej Bundesligi, w którym MSC Brokstedt pokonało na wyjeździe w Diedenbergen DMV White Tigers w stosunku 47:37. Gości do zwycięstwa p(...)
0
Wczoraj na torze w Pardubicach odbyła się trzecia runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się zwycięstwem AK 3ton Slany. Drugie miejsce zajęła AK Marketa Praga, a podium uzupeł(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielę na torze w Żarnowicy odbyła się czwarta runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Drugie miejsce zajęła drużyna AK Marketa Praga, a(...)
146
W niedzielnym spotkaniu ligi francuskiej zespół La Reole pokonał na własnym torze Marmande 50:36. Bohaterem gospodarzy był jeżdżący na co dzień w bydgoskiej Zooleszcz Polonii - Ond(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
250
We wczorajszym spotkaniu ligi francuskiej Marmande pokonało na własnym torze Morizes 51:36.(...)
355
Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie ligi francuskiej, w którym zespół Lamothe-Landerron pokonał na własnym torze Marmande 51:36.(...)
253
Francuska liga zainaugurowała swoje rozgrywki. Za nami pierwsze oficjalne występy zawodników, którzy na przełomie marca i kwietnia będą rywalizowali na polskich torach. Dla jednych(...)
717
Za nami drugi dzisiejszy mecz ligi francuskiej, w którym Marmande pokonało na własnym torze zespół Lamothe-Landerron 49:34.(...)
394
Sezon żużlowy w Europie oficjalnie możemy uznać za otwarty! W sobotnim meczu ligi francuskiej zespół Marmande pokonał na własnym torze La Reole 49:38.(...)
452
Poznaliśmy terminarz rundy zasadniczej niemieckiej Speedway Bundesligi. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie odbędą się mecze finałowe.(...)
21
Patryk Dudek podpisał kontrakt w czeskiej Extralidze. W nadchodzącym sezonie DuZers nadal będzie występował w AMK Zlata Prilba Pardubice.(...)
177
Francuz rozpocznie sezon wcześniej.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com