Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
Sheffield Tigers
3 Finał Canal+ online IMP - Rzeszów

Data 05.09.2022 g. 19:00 Stadion Stadion Miejski w Rzeszowie Długość toru 395 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
22. BIEG
Smektała z drugiej pozycji spadł na koniec stawki. Zmarzlik prowadził od startu mety. Kubera atakował drugą pozycję Miśkowiaka.
21. BIEG
Miśkowiak prowadził od startu do mety. Kołodziej w pierwszej fazie biegu atakował drugą pozycję Kubery, ale ostatecznie musiał się bronić przed atakami Woryny.
21:43:24

W biegu finałowym miejsce zapewnili sobie Bartosz Zmarzlik i Bartosz Smektała. W biegu barażowym wystąpią Jakub Miśkowiak, Kacper Woryna, Janusz Kołodziej i Dominik Kubera.

21:38:51

Przerwa na kosmetykę toru.

20. BIEG
Jakub Jamróg - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Woryna popisuje się najlepszym startem z czwartego pola startowego.Bieg bez większej historii.
21:33:52

Bartosz Zmarzlik obronił złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski!

19. BIEG
Zmarzlik na dystansie minął najpierw Smektałę, a za moment prowadzącego Janowskiego.
18. BIEG
Miśkowiak prowadził od startu do mety. Bieg bez większej historii.
17. BIEG
Zengota po fenomenalnym starcie obejmuje prowadzenie. Pawlicki na dystansie minął jadącego na drugiej pozycji Hampela.
21:19:33

Po wyścigu szesnastym nie będzie przerwy na kosmetykę toru, a jedynie przerwa dla Lamparta, który startuje bieg po biegu.