Danish Speedway Grand Prix - Vojens

Data 16.09.2023 g. 19:00 Stadion Stadion w Vojens Długość toru 0 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
23. BIEG
Lindgren na czele po starcie. Na drugim okrążeniu Madsen próbował wyprzedzić Szweda. Na czwartym okrążeniu akcja Duńczyka po zewnętrznej przyniosła powodzenie. Madsen wygrywa w Vojens.
22. BIEG
Holder wygrywa start i cały bieg. Na przeciwległej prostej Madsen mija Fricke oraz Bewleya dzięki czemu wskakuje na drugą pozycję, której nie oddał do mety.
21. BIEG
Ależ walka na łokcie po starcie pomiędzy Lindgrenem a Lambertem. Szwed wychodzi na prowadzenie. Co za walka pomiędzy Lambertem a Michelsenem. Brytyjczyk melduje się w finale po zdobyciu dwóch oczek.
20. BIEG
Na drugim okrążeniu prowadzącego Basso wyprzedza Lambert. Na ostatnim łuku również atakiem po zewneęrznej Dudek także mija Duńczyka.
19. BIEG
Po starcie Nilsson na prowadzeniu. Na wyjściu z drugiego łuku jadący na trzeciej pozycji Lindgren wjeżdża pomiędzy Nilssona i Kvecha i wyskoczył na prowadzenie, które dowozi do mety.
18. BIEG
W powtórce Bewley notuje zwycięstwo choć Hansen starał wyprzedzić się Brytyjczyka.
21:06:48

Bieg przerwany. Najpierw na pierwszym łuku drugiego okrążenia upada Vaculik, a na kolejnym łuku tez z własnej winy wywrotkę notuje Fricke. Rzadko spotykana sytuacja.

Vaculik i Fricke wykluczeni z powtórki.

17. BIEG
W powtórce dobry start Huckenbecka. Na drugim łuku Holder od jrawężnika wyprzedza Niemca. Okrążenie później podobny atak na Niemcu przeprowadził z powodzeniem Michelsen.
20:59:21

Na drugim łuku postawiło motocykl Lebiediewa i Łotysz zanotował upadek. Bieg zostaje przerwany.

Andrzej Lebiediew zostaje wykluczony z tego wyścigu.