Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
Holistic - Polska Rawicz vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data 01.05.2016 g. 13:45 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
10 Wojciech Lisiecki 1* u d 1 2+1
12 Hynek Stichauer 0 1 0 0 2 3
13 Marcel Kajzer 0 1 w 1
14 Marcin Kościelski 0 0 u 0
15 Marek Lutowicz 2 1 0 1* 4+1
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Oskar Fajfer 3 3 1 3 10
2 Kamil Brzozowski 0 2* 3 3 8+1
3 Linus Sundstroem 2* 3 3 2* 10+2
4 Anders Thomsen 3 2* 2* 3 10+2
5 Renat Gafurow 2* 2 3 1 8+1
6 Dominik Kossakowski 3 1* 2* 3 3 12+2
15. BIEG
Oskar Fajfer - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Linus Sundstroem - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Oskar Fajfer - powód zmiany: Rezerwa zwykła
14. BIEG
Anders Thomsen - powód zmiany: Rezerwa zwykła
13. BIEG
Adrian Gomólski rozdzielił parę gości.



Przerwa na równanie toru.
12. BIEG
Marcin Kościelski - powód zmiany: Upadek.



Kolejna pewna wygrana gości.
11. BIEG
Kajzer upada na tor i zostaje wykluczony z powtórki.
W powtórce pewne zwycięstwo Gdańska.
10. BIEG
Już jest pewne, że goście wyjadą z Rawicza z 2 punktami. Zapewnili sobie zwyięstwo.
9. BIEG
Przerwa dla Gomólskiego, który pojedzie bieg po biegu,



Pech Lisieckiego, który jechał na drugiej pozycji. Zdefektował mu motocykl.
8. BIEG
Marcel Kajzer - powód zmiany: Rezerwa taktyczna



Adrian Gomólski dobrze wyszedł ze startu, popełnił błąd który wykorzystał Brzozowski.
7. BIEG
Lisiecki, który jechał na trzeciej pozycji upadł i wykorzystał to Dominik Kossakowski.



Kosmetyka toru.
6. BIEG
Bieg bez większych emocji. Goście jak do tej pory dominują w spotkaniu.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (16)
11 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Takiej masakry zespolu gospodarzy dawno nie widzialem.Rawicz czy Opole jada tylko u siebie,ale co z tego,skoro i u siebie sie kompromituja.Niestety pomiedzy ligami jest olbrzymia przepasc i to polaczenie lig chocby na jeden sezon bylo błedem.
przecież wiekszość krzyczy, że należy zrobić 2 ligi. To jak to jest w końcu? Potrzebujemy 2 czy 3 ligi?
  Lubię
  Nie lubię
+1
11 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Takiej masakry zespolu gospodarzy dawno nie widzialem.Rawicz czy Opole jada tylko u siebie,ale co z tego,skoro i u siebie sie kompromituja.Niestety pomiedzy ligami jest olbrzymia przepasc i to polaczenie lig chocby na jeden sezon bylo błedem.
Błąd ogromniasty z połączenia lig. W trzeciej lidze gdyby byli lepiej by to wyglądało nawet dla kasy pewnych zwycięzców. Przecież takie mecze niekorzystnie wpływają na budżet finansowy.
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
Takiej masakry zespolu gospodarzy dawno nie widzialem.Rawicz czy Opole jada tylko u siebie,ale co z tego,skoro i u siebie sie kompromituja.Niestety pomiedzy ligami jest olbrzymia przepasc i to polaczenie lig chocby na jeden sezon bylo błedem.
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
Konto usunięte
nominowane Gdańsk puścił tylko juniorów, pewnie za pkt. niższa stawka od pozostałych;))
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
Konto usunięte
po prostu klęska! :((((
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
no widze ze poprawili hahaha koscielski nci nie umie wygrac jednka hahaa
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
Konto usunięte
25 - 65 ?
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
Konto usunięte
Dzisiaj w Rawiczu chyba będzie największa porażka w Nice do dnia dzisiejszego.
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
o jezu.. KOSCISLSKI COS WYGRAL.. koneic swiata
A Pulczyński żenada. Nisko bracia upadli.
  Lubię
  Nie lubię
11 lat temu
o jezu.. KOSCISLSKI COS WYGRAL.. koneic swiata
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2026 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
eWinner 1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy