Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław
Data 05.09.2021 g. 19:15 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
Piotr Pawlicki - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Łaguta pewnie zwycięża w biegu. Chugunov na dostanie zdołał minąć Lidsey'a.
20:46:57

Przerwa na kosmetykę toru.

Wydawać się mogło, że leszczynianie obejmą podwójne prowadzenie. Na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia Łaguta mija dwójkę leszczynian, a za moment do prowadzącego zawodnika dołącza Janowski.
Chugunov popisał się najlepszym startem i objął prowadzenie, ale na drugim łuku pierwszego okrążenia został minięty przez Lidseya. Ratajczak starał się walczyć o punktowaną pozycję, jednak zanotował defekt.
Mateusz Panicz - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Woffinden popisał się najlepszym starem i objął prowadzenie w biegu, Brytyjczyk został minięty przez dwójkę leszczynian, na moment zdołał rozdzielić parę miejscowych, ale stracił wywalczoną pozycję.
20:26:40

Liszaka popisał się najlepszym startem i przez moment prowadził w biegu, ale ostatecznie spadł na koniec stawki. Doyle i Janowski stoczyli zaciętą walkę o prowadzeniu w biegu.
Fenomenalny start Sajfutdinowa. Rosjanin został minięty przez Chugunova. Woffinden stoczył zaciętą walkę z leszczynianami. Wrocławianin z ostatniej pozycji przedarł się na drugą pozycję, co dało gościom podwójne prowadzenie.

Fenmenalny start Łaguty, który pewnie zwyciężył w biegu. Pawlicki musiał uważać na ataki Bewleya.