Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Baraż DPŚ w Vojens

Baraż DPŚ w Vojens

Data 11.06.2015 g. 19:00 Stadion Stadion w Vojens Długość toru 0 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedz

Jeszcze do soboty wydawało się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie naszej reprezentacji w bezpośrednim awansie do finału. Niestety, przez fatalny regulamin Drużynowego Pucharu Świata, Marek Cieślak nie mógł wpuścić rezerwowego żużlowca za kontuzjowane(...)
USA: 22 pkt.
1. Gino Manzares (1,0,1,1,0) 3
2. Ryan Fisher (1,1,2,1,0) 5
3. Greg Hancock (2,2,2,1,3,2) 12
4. Max Ruml (0,1,-,0,1) 2

Polska: 48 pkt.
1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,w,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

Rosja: 11 pkt.
1. Renat Gafurow (0,w,0,2,d) 2
2. brak zawodnika
3. Witalij Biełousow (0,2,0,1,1,1) 5
4. Andriej Kudriaszow (1,0,2,0,0,1) 4

Wielka Brytania: 43 pkt.
1. Daniel King (1,2,2,0,2) 7
2. Tai Woffinden (3,3,3,6,3,3) 21
3. Robert Lambert (3,1,-,3,1) 8
4. Chris Harris (2,2,0,1,2) 7

W Vojens jest dobra pogoda. Dzisiejsze zawody nie są zagrożone. Do finału, w którym są już reprezentacje Danii, Australii i Szwecji, awansuje zwycięzca dzisiejszych zawodów. W barażu zabraknie dzisiaj Artioma i Grigorija Łagutów. Pierwszy z nich przysłał zwolnienie lekarskie, a drugiemu zepsuł się bus koło Wilna i nie dotarł do Danii.

Koniec prezentacji. Zawodnicy za chwilę wyjadą na tor!


Bieg po biegu:

Bieg 1:
Andriej Kudriaszow - 1
Maciej Janowski - 2
Max Ruml - 0
Tai Woffinden - 3
Opis: Najlepiej ze startu wyskoczyli Janowski i Woffinden. Brytyjczyk jednak szybko zjechał do wewnętrznej ściął do krawężnika, gdzie minął Janowskiego i swojego prowadzenia nie oddał już do końca wyścigu.

Bieg 2:
Przemysław Pawlicki - 3
Greg Hancock - 2
Daniel King - 1
Witalij Biełousow - 0
Opis: Najlepiej ze startu wyszedł Pawlicki, który ruszył do przodu. Po błędzie na pierwszym okrążeniu na ostatnie miejsce spadł King. Jednak Brytyjczyk już na następnym okrążeniu wyprzedził Biełousowa.

Bieg 3:
Ryan Fisher - 1
Renat Gafurow - 0
Bartosz Zmarzlik - 2
Robert Lambert - 3
Opis: Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Gafurow próbował ukraść start.

W powtórce najlepiej ze startu wyszedł Renat Gafurow, a na ostatni miejscu znalazł się Bartosz Zmarzlik. Na drugim łuku Lambert wyprzedził Gafurowa, a Zmarzlik minął Fishera Na kolejnym okrążeniu Polak uporał się z Rosjaninem, którego na dodatek wyprzedził również Amerykanin.


Bieg 4:
Krzysztof Buczkowski - 3
Gino Manzares - 1
Chris Harris - 2
brak zawodnika
Opis: Po starcie na prowadzeniu znalazł się Chris Harris. Swojego rywala ścigał Krzysztof Buczkowski, który z każdym okrążeniem zbliżał się do Brytyjczyka. "Buczek" świetnie pojechał na ostatnim łuku, gdzie rozpędził się po szerokiej i wygrał z Brytyjczykiem o pół motocykla! Manzares starał się gonić rywali.

PRZERWA NA RÓWNANIE TORU.


Bieg 5:
Renat Gafurow - w
Chris Harris - 2
Przemysław Pawlicki - 3
Max Ruml - 1
Opis: Upadek na drugim łuku Renata Gafurowa! Rosjanin na pierwszym łuku bardzo ostro zablokował Pawlickiego, który na szczęście obronił się przed upadkiem. Na następnym łuku pociągnęło Gafurowa. Zawodnik Wybrzeża jednak zdołał wypuścić motocykl i wstał z toru o własnych siłach. Renat Gafurow wykluczony z powtórki.

W powtórce najlepiej ze startu wyszedł Harris. Jednak Przemysław Pawlicki już na wejściu w drugi łuk był przed Brytyjczykiem.


Bieg 6:
Greg Hancock - 2
brak zawodnika
Robert Lambert - 1
Maciej Janowski - 3
Opis: Świetny start Janowskiego, który prowadził od startu do mety.

Bieg 7:
Daniel King - 2
Andriej Kudriaszow - 0
Krzysztof Buczkowski - 3
Ryan Fisher - 1
Opis: Groźny wypadek na pierwszym łuku!!! Buczkowski po dobrym starcie zakładał się na Kingu. Brytyjczyk uderzył w Polaka, który z impetem uderzył w bandę. Na tor upadli również King i Kudriaszow. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Polak wciąż leży na torze. Na szczęście Buczkowski podniósł się z toru i o własnych siłach wraca do parku maszyn. Powtórka w pełnym składzie.

W powtórce najlepiej spod taśmy wyskoczył King. Buczkowski jednak bardzo dobrze rozegrał pierwszy i drugi łuk i wyszedł na prowadzenie, powiększając przewagę nad Brytyjczykiem.


Bieg 8:
Witalij Biełousow - 2
Tai Woffinden - 3
Gino Manzares - 0
Bartosz Zmarzlik - 1
Opis: Świetny start Woffindena. Brytyjczyk prowadził od startu do mety. Słabo wystartował Zmarzlik, który najpierw uporał się z Manzaresem, a później gonił Biełousowa. Jednak Polak nie znalazł sposobu na minięcie Rosjanina.

PRZERWA NA RÓWNANIE TORU.


Bieg 9:
Bartosz Zmarzlik - 3
Max Ruml Greg Hancock (JOKER) - 2
brak zawodnika Witalij Biełousow (JOKER) - 0
Daniel King - 2
Opis: ZMIANY: Greg Hancock jako Joker w miejsce Maxa Rumla i Witalij Biełousow w puste miejsce jako Joker. Ze startu najlepiej wyszli Zmarzlik i King. Obaj ostro rywalizowali na pierwszym łuku. Później Polak uciekł Brytyjczykowi i pewnie wygrał wyścig.

Bieg 10:
Tai Woffinden - 3
Krzysztof Buczkowski - 2
Renat Gafurow - 0
Greg Hancock - 1
Opis: Fenomenalna jazda Woffindena, który prowadził od startu do mety. Wydawało się, że Hancock wyprzedzi Buczkowskiego, jednak Polak przytrzymał Amerykanina i zdołał mu uciec.

Bieg 11:
Maciej Janowski - 3
Witalij Biełousow - 1
Ryan Fisher - 2
Chris Harris - 0
Opis: Świetnie pojechał Janowski, który po bardzo dobrym rozegraniu pierwszego łuku uciekł rywalom. Ważna dla nas wiadomość, Chris Harris choć dwoił się i troił to nie był w stanie wyprzedzić Rosjanina i Amerykanina i dojechał do mety na ostatnim miejscu.

Bieg 12:
Robert Lambert Tai Woffinden (JOKER) - 6
Przemysław Pawlicki - w
Andriej Kudriaszow - 2
Gino Manzares - 1
Opis: ZMIANA: Tai Woffinden jako Joker w miejsce Roberta Lamberta. Świetny start Woffindena, który pomknął po pewną wygraną. Pawlicki gonił cały czas Kudriaszowa i na ostatnim okrążeniu bardzo ostro zaatakował Rosjanina, który musiał ratować się przed upadkiem. PO WYŚCIGU SĘDZIA PODJĄŁ DECYZJĘ O WYKLUCZENIU PRZEMYSŁAWA PAWLICKIEGO ZA ZBYT OSTRY ATAK NA KUDRIASZOWIE!

PRZERWA NA RÓWNANIE TORU.


Bieg 13:
Chris Harris - 1
Bartosz Zmarzlik - 2
Greg Hancock - 3
Andriej Kudriaszow - 0
Opis: Najlepiej ze starty wyskoczył Zmarzlik, którego jednak na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Hancock i pomknął po wygraną.

Bieg 14:
Max Ruml - 0
Robert Lambert - 3
Witalij Biełousow - 1
Krzysztof Buczkowski - 2
Opis: Fantastyczny wyścig! Po starcie na prowadzeniu jechał Biełousow. Na drugim łuku zrobiło się bardzo niebezpiecznie, gdyż Polak ostro wszedł po krawężniku i dojechał do Lamberta, który omal nie wpadł w Rosjanina. Na drugim okrążeniu Lambert fantastyczną szarżą minął Biełousowa. Nie odpuszczał również Buczkowski, który ścigał swoich rywali i na mecie o błysk szprychy był szybszy od Rosjanina!

Bieg 15:
brak zawodnika Andriej Kudriaszow - 0
Ryan Fisher - 1
Tai Woffinden - 3
Przemysław Pawlicki - 2
Opis: ZMIANA: Andriej Kudriaszow jako taktyczna w puste pole. Woffinden jest dzisiaj w kosmicznej dyspozycji. "Tajski" po starcie wywiózł pod bandę Rosjanina i Amerykanina co wykorzystał Pawlicki przycinając do krawężnika wyprzedził Fishera i Kudriaszowa. Woffinden był za szybki i pognał do mety po następną wygraną.

Bieg 16:
Gino Manzares - 1
Daniel King - 0
Maciej Janowski - 3
Renat Gafurow - 2
Opis: Fantastyczna jazda Janowskiego, który prowadził od startu do mety! Doskonałą robotę wykonali Polakom rywale. Gafurow przez 4 kółka jechał na drugim miejscu, choć cały czas był atakowany przez Kinga, który po jednym z ataków popełnił błąd i został wyprzedzony przez Manzaresa! Polacy mają 2 punkty przewagi nad Brytyjczykami!

PRZERWA NA RÓWNANIE TORU.


Biegi nominowane:

Bieg 17:
Robert Lambert - 1
Renat Gafurow - d
Greg Hancock - 2
Przemysław Pawlicki - 3
Opis: Wydawało się, że Pawlicki będzie ostatni, jednak Polak skontrował do krawężnika minął wszystkich rywali, którzy walczyli pod bandą! Polak nie oddał prowadzenia do mety. Gafurow zanotował defekt na ostatnim miejscu.

Bieg 18:
Bartosz Zmarzlik - 2
Tai Woffinden - 3
Witalij Biełousow - 1
Ryan Fisher - 0
Opis: Woffinden po raz kolejny nieosiągalny. Zmarzlik po walce na pierwszym okrążeniu wyszedł na drugie miejsce, które utrzymał do mety.

Bieg 19:
Gino Manzares - 0
Krzysztof Buczkowski - 3
Chris Harris - 2
Andriej Kudriaszow - 1
Opis: Pewny triumf Buczkowskiego! Harris przedarł się z czwartego na drugie miejsce.Polacy zapewnili sobie już awans do wielkiego finału!!!

Bieg 20:
brak zawodnika
Max Ruml - 1
Maciej Janowski - 3
Daniel King - 2
Opis: Atomowy start i pewny triumf Janowskiego!
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tą relacją. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
eWinner 1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy