Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LOKOMOTIV DAUGAVPILS - Wiadomości
0
W czwartkowe popołudnie w zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej zmierzą się drużyny okupujące dwa ostatnie miejsca w tabeli. Do Bydgoszczy przyjadą goście z Łotwy. (...)
104
Moda na zmianę terminów ligowych spotkań zapanowała w ten weekend. Tym razem, ze względu na nieciekawe zapowiedzi co do pogody przełożono mecz eWinner 1. LŻ Abramczyk Polonia Bydgo(...)
0
Trzy mecze w sobotę i jeden w niedzielę, to typowy dotychczas rozkład jazdy zaplecza PGE Ekstraligi. Kolejka nr 3 zmagań na drugim szczeblu rozgrywek rozpocznie się w Toruniu, a za(...)
33
W związku z tym, że w najwyższej klasie rozgrywkowej tylko jeden piątkowy mecz, sympatycy czarnego sportu z pewnością skierują uwagę na eWinner 1. Ligę Żużlową. Kolejka nr 2 rozpoc(...)
0
Na inaugurację rozgrywek eWinner 1. LŻ musimy jeszcze chwilę poczekać. Plany ich rozpoczęcia dziś o godzinie 14:00 storpedował deszcz.(...)
0
W najbliższą niedzielę nad morze zawita drużyna Lokomotivu Daugavpils.(...)
0
W niedzielne popołudnie meczem na Łotwie zakończy się 11. runda Nice 1.LŻ. W roli gości wystąpią żużlowcy reprezentujący klub z Ostrowa Wielkopolskiego. Trenerzy Nikolaj Kokin i Ma(...)
186
W piątek na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się spotkanie otwierające X kolejkę Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy PGG ROW zmierzy się z Lokomotivem Daugavpils. Zapras(...)
0
W piątek odbędzie się spotkanie X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Lokomotivem Daugavpils. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 18:00. Poznaliśmy już(...)
34
Poznaliśmy nową datę spotkania X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik zmierzy się na własnym obiekcie z Lokomotivem Daugavpils. Pojedynek odbędzie się w piątek 14(...)
30
W weekend zostaną rozegrane trzy spotkania Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się na torach w Gdańsku, Rybniku oraz Gnieźnie.(...)
0
Sobotnie spotkanie w Tarnowie zainauguruje trzecią kolejkę Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę pojedynki o ligowe punkty kibice zobaczą również na torach w Daugavpils i Gnieźnie.(...)
2
Euro Finannce Polonia Piła podejmuje Lokomotivem Daugavpils podczas punktowanego treningu(...)
0
Nice 1. Liga Żużlowa(...)
1
W tym tygodniu odbędą się zaległe spotkania Nice 1. Ligi Żużlowej. Jednak najważniejsze rozstrzygnięcia po rundzie zasadniczej już są znane. Wczoraj oficjalnie poznaliśmy pary półf(...)
0
W niedzielę ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu rybnicki zespół zdobył również punkt bonusowy. Na konferencji pomeczowej(...)
1
Dzisiaj na torze w Rybniku rozegrano kolejną półfinałową rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się juniorzy Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
421
O godzinie 18:00 na nowo powstałym stadionie żużlowym w Łodzi zadebiutują rozgrywki Nice 1.Ligi żużlowej. Miejscowy Orzeł podejmować będzie w zaległym meczu Lokomotiv Daugavpis. Z (...)
611
Na godzinę 16:30 zaplanowany jest początek zaległego spotkania Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Euro Finannce Polonia Piła a SC Lokomotiv Daugavpils, zaś o 19:00 emocjonować będziemy (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com