Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów oraz kibiców, postanowił przełożyć 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Pol(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LOKOMOTIV DAUGAVPILS - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę nad morze zawita drużyna Lokomotivu Daugavpils.(...)
0
W niedzielne popołudnie meczem na Łotwie zakończy się 11. runda Nice 1.LŻ. W roli gości wystąpią żużlowcy reprezentujący klub z Ostrowa Wielkopolskiego. Trenerzy Nikolaj Kokin i Ma(...)
186
10 miesięcy temu
W piątek na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się spotkanie otwierające X kolejkę Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy PGG ROW zmierzy się z Lokomotivem Daugavpils. Zapras(...)
0
W piątek odbędzie się spotkanie X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Lokomotivem Daugavpils. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 18:00. Poznaliśmy już(...)
34
Poznaliśmy nową datę spotkania X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik zmierzy się na własnym obiekcie z Lokomotivem Daugavpils. Pojedynek odbędzie się w piątek 14(...)
30
W weekend zostaną rozegrane trzy spotkania Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się na torach w Gdańsku, Rybniku oraz Gnieźnie.(...)
0
Sobotnie spotkanie w Tarnowie zainauguruje trzecią kolejkę Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę pojedynki o ligowe punkty kibice zobaczą również na torach w Daugavpils i Gnieźnie.(...)
2
Euro Finannce Polonia Piła podejmuje Lokomotivem Daugavpils podczas punktowanego treningu(...)
0
Nice 1. Liga Żużlowa(...)
1
W tym tygodniu odbędą się zaległe spotkania Nice 1. Ligi Żużlowej. Jednak najważniejsze rozstrzygnięcia po rundzie zasadniczej już są znane. Wczoraj oficjalnie poznaliśmy pary półf(...)
0
W niedzielę ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu rybnicki zespół zdobył również punkt bonusowy. Na konferencji pomeczowej(...)
1
Dzisiaj na torze w Rybniku rozegrano kolejną półfinałową rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się juniorzy Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
421
O godzinie 18:00 na nowo powstałym stadionie żużlowym w Łodzi zadebiutują rozgrywki Nice 1.Ligi żużlowej. Miejscowy Orzeł podejmować będzie w zaległym meczu Lokomotiv Daugavpis. Z (...)
611
Na godzinę 16:30 zaplanowany jest początek zaległego spotkania Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Euro Finannce Polonia Piła a SC Lokomotiv Daugavpils, zaś o 19:00 emocjonować będziemy (...)
31
Dzisiejszy mecz Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Euro Finnance Polonią Piła a Lokomotiv Daugavpils przegrał niestety z pogodą. (...)
211
Dziś na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbyła się 3. runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepiej w nich zaprezentowali się reprezentanci klubu z województwa lubusk(...)
54
Wtopa, klęska, blamaż? W otoczeniu krakowskiego żużla nadal panuje zima, a chłód bije tak mocno, że trudno się do nich zbliżyć. (...)
103
Od kilku lat Łotysze zaliczają się do grona najsilniejszych zespołów zaplecza Ekstraligi. (...)
0
Młodzieżowcy w półfinałowym starciu, przy około dwustu osób na widowni rozegrali zawody w Rzeszowie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com