Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LUBLIN - Wiadomości
46
Już jutro na torach w Rybniku i Lublinie odbędą się półfinały Brązowego Kasku. Początek obu tych imprez zaplanowano na godzinę 16.(...)
167
W sobotę 14 października w Lublinie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu. Złoto w całym cyklu wywalczył Łotysz Andrzej Lebiediew, a tuż za nim uplasowali się R(...)
185
W piątkowy wieczór reprezentacja Polski zremisowała w Lublinie z reprezentacją Danii 45:45. Po spotkaniu obydwa zespoły mówiły o wyrównanym spotkaniu, z satysfakcją odnosząc się do(...)
0
Był porządnie przygotowany tor. Był klimat. Byli czołowi żużlowcy i ściganie na miarę starcia dwóch najlepszych reprezentacji świata. Jednym słowem, było dobrze.(...)
0
W piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Lublinie reprezentacja Polski podejmie Duńczyków. Spotkanie, choć w nieco okrojonych składach, nie straciło nic ze swego niepowtarzalnego(...)
0
2 września na torze przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie o godzinie 20:00 odbędzie się mecz Drużynowych Mistrzów Świata w 2016 roku z Reprezentacją Danii. W czwartek poznaliśmy skł(...)
109
Już w najbliższą niedzielę (14.08.2016 r.) na lubelskim torze odbędzie się turniej o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który będzie stanowił indywidualne mistrzostwa bezpośrednie(...)
0
Dzisiaj o godzinie 16.00 w Lublinie miała się rozpocząć druga runda Nice Cup. Na przeszkodzie w rozegraniu zawodów stanęła nawierzchnia toru, która nie była przygotowana w odpowied(...)
115
W najbliższą sobotę na torze w Lublinie zostanie rozegrana II runda Nice Cup. Zawody rozpoczną się o godzinie 16.00, wstęp będzie darmowy. Sędzią drugiej rundy będzie Piotr Lis.Prz(...)
5
Daniel Kaczmarek został zwycięzcą I Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Lublinie. Zawodnik FOGO Unii Leszno zakończył zawody z dorobkiem 13 punktów. Na pod(...)
11
Zwycięstwem biało-czerwonych 54:36 zakończyło się spotkanie reprezentacji Polski z ekipą Reszty Świata na Polish Speedway Battle w Lublinie. Na pomeczowej konferencji polskim zawod(...)
5
Po dwóch latach reprezentacja Polski ponownie zawitała do Lublina na towarzyski test-mecz. Rywalami biało-czerwonych była ekipa złożona z zawodników najwyższej półki światowego spe(...)
0
Rozegrany w sobotę na torze 2. finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wygrał Paweł Przedpełski przed Bartoszem Zmarzlikiem. Trzecie miejsce wywalczył reprezentant Łotwy, A(...)
0
W sobotę, 15 sierpnia na torze w Lublinie odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Początkowo zawody rozpocząć miały się o godzinie 19:00, jednak organ(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik okazał się najlepszy w krajowych eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Popularny "Torres" zdobył komplet punktów!(...)
0
W piątek 8 maja na torze w Lublinie zostanie rozegrany finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poznaliśmy listę startową na te zawody.(...)
0
We wtortkowym finale Złotego Kasku Karol Baran zaliczył fenomenalny występ, zdobywając awans do eliminacji GP i SEC. - Bardziej zależy mi na Mistrzostwach Europy, ale jeżeli sprost(...)
0
14 kwietnia w Lublinie czołówka polskich żużlowców zmierzy się w finałowym turnieju o Złoty Kask. Stawką zawodów jest awans do eliminacji Grand Prix oraz Indywidualnych Mistrzostw (...)
0
Jak wiemy 1 maja polska reprezentacja zmierzy się w Ostrowie w towarzyskim meczu z Duńczykami. Będzie to jednak jeden z pięciu meczów towarzyskich kadry w tym sezonie. Pozostałe cz(...)
0
W najbliższą sobotę w Lublinie odbędzie się mecz towarzyski, w którym zmierzą się reprezentacje Polski i Ukrainy. W drużynie przyjezdnych gościnnie wystąpi Grzegorz Walasek.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com