Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LUKE BECKER - Wiadomości
0
Luke Becker, zawodnik H. Skrzydlewska Orzeł Łódź otrzymał dziką kartę na ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha, które odbędą się 5 kwietn(...)
0
Mistrz FIM Ameryki Północnej Luke Becker zostaje pierwszym zawodnikiem od czasu, kiedy czterokrotny mistrz świata Greg Hancock przeszedł na emeryturę, który reprezentować będzie ba(...)
0
Bardzo pechowo zakończył się niedzielny mecz dla Luke Beckera. Amerykanin w meczu swojej drużyny w Bydgoszczy, w biegu szóstym uczestniczył w paskudnym upadku, po którym nie był zd(...)
0
Do udanych ostatnich zawodów w Żarnowicy nie będzie zaliczał Luke Becker. Amerykanin upadł na tor w swoim pierwszym biegu, po którym został odwieziony do szpitala na badania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Sam Masters Testimonial - Wolverhampton. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Fredrik Lindgren oraz Scott Nicho(...)
145
Rasmus Jensen, Przemysław Pawlicki oraz Luke Becker zostali nowymi nabytkami Falubazu Zielona Góra.(...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 50:40. W dwumeczu lepsi okazali się Krośnianie i to ich zobaczymy w finale eWinner 1.Ligi żuż(...)
158
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Piraterna Speedway pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
144
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
489
Zwycięstwo Luke’a Beckera w Bakersfield!(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com