LW KMZ LUBLIN - Wiadomości
0
Robert Miśkowiak drugi raz w swojej karierze będzie zdobywał punkty dla LW KMŻ Lublin w sezonie 2014. Wcześniej jeździł w tej drużynie w roku 2012. Umowę na starty w Lublinie przed(...)
0
LW KMŻ Lublin pozyskał nowego zawodnika. Jest nim Dawid Lampart, który w poprzednim sezonie jeździł dla PGE Marmy Rzeszów. (...)
0
Australijczyk Cameron Woodward został kolejnym zawodnikiem LW KMŻ Lublin. Będzie to dla niego czwarty sezon w klubie z Lublina.(...)
0
Sezon transferowy trwa w najlepsze. Wszystkie kluby włącznie z LW KMŻ Lublin kontraktują zawodników. "Koziołki" pozyskały nowego zawodnika. Został nim Australijczyk Davey Watt.(...)
2
Daniel Jeleniewski, Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc i Karol Baran zostali ukarani przez LW KMŻ Lublin za zorganizowanie konferencji prasowej tuż przed startem rundy finałowej w 1 lid(...)
0
Rosjanin Andriej Kudriaszow jest pierwszym zawodnikiem zakontraktowanym przez działaczy LW KMŻ Lublin na sezon 2014. Zawodnik był "Koziołkiem" w tym sezonie.(...)
0
Jesteśmy świeżo po zakończeniu sezonu ligowego. Tym czasem ruszyły prace w LW KMŻ Lublin. Wszystko po to, aby zbudować dobrą drużynę na sezon 2014. Działacze prowadzą rozmowy z zaw(...)
0
W ostatnim meczu sezonu w 1 lidze LW KMŻ Lublin pokonał na swoim torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Zapraszamy do lektury wypowiedzi zawodników po zakończonym spotkaniu.(...)
0
?Koziołki? wygrały swój ostatni mecz sezonu na własnym torze z Lokomotivem Dugavpils 56:34. Był to mecz w ramach ostatniej kolejki ligowej zmagań na froncie 1 ligi. Punkt bonusowy (...)
0
W niedzielę w Lublinie zmierzą się ze sobą drużyny LW KMŻ Lublin i Lokomotivu Daugavpils. Będzie to spotkanie w ramach ostatniej kolejki spotkań rozgrywek 1 ligi. Zapowiada się bar(...)
0
Już dziś zostanie rozegrane zaległem spotkanie XIX kolejki I ligi pomiędzy GKM-em Grudziądz, a LW KMŻ Lublin. Zapraszamy na relację z to pojedynku od godziny 18:30.(...)
0
W niedzielę odbędzie się ostatnia runda spotkań w ramach części finałowej rozgrywek 1 ligi. W Lublinie zmierzą się drużyny LW KMŻ Lublin i Lokomotivu Daugavpils. Znamy już awizowan(...)
0
Zaplanowany na niedzielę mecz pomiędzy GKM-em Grudziądz, a LW KMŻ-em Lublin został odwołany z powodu złego stanu toru oraz niekorzystnych prognoz pogodowych.(...)
0
W niedzielę w Grudziądzu miejscowy GKM podejmie na swoim torze drużynę LW KMŻ Lublin. Będzie to spotkanie w ramach V rundy finałowej rozgrywek 1 ligi. Patrząc na awizowane składy o(...)
0
W niedzielę 15 września GKM Grudziądz podejmie na swoim torze drużynę LW KMŻ Lublin. Będzie to mecz w ramach V rundy finałowej rozgrywek w 1 lidze. Znamy już awizowane składy na t(...)
0
W Lublinie drużyna Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonała w wyjazdowym meczu IV rudny finałowej 1 ligi LW KMŻ Lublin 52:37. Zapraszamy do lektury po meczowych wypowiedzi.(...)
0
Nawet w najmocniejszym składzie ?Koziołki? uległy na swoim torze drużynie z Gdańska 37:52. Był to mecz w ramach IV rudny finałowej rozgrywek 1 ligi. Dzięki temu zwycięstwu drużyna (...)
0
W niedzielę 8 września zostanie rozegrana IV runda finałowa rozgrywek w 1 lidze. W jednym z meczy w Lublinie zmierzą się ze sobą drużyny LW KMŻ Lublin i Renault Zdunek Wybrzeże Gda(...)
0
Drużyna Lokomotivu Daugavpils w dość łatwy sposób pokonała na swoim torze drużynę LW KMŻ Lublin 63:27. Było to spotkanie w ramach II rundy części finałowej rozgrywek 1 ligi. W cały(...)