Indianerna vs Piraterna
Data 01.08.2017 g. 19:00 Stadion Glottra Skog Arena Kumla Długość toru 375 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Daniel Davidsson 3 0 w 3 6
Z tumanów kurzu pierwszy wyłonił się Pepe.
Peter Karlsson - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Przerwany bieg. Miedziński wpadł w kolegę klubowego. Polak wykluczony z powtórki.
Osamotniony Milik przegrał z rywalami.

Dłuższa przerwa dla Emila Sajfutdinowa ze względu na bieg po biegu.
Iversen upadł na tor. Bieg przerwany. Wyniki zaliczone Gospodarze wygrali podwójnie.

Kulakov próbował na trasie odebrać punkty Lindgrenowi.
Polak nie miał problemów z dowiezieniem zwycięstwa. Na trasie Sajfutdinov wyprzedził Palovaare. Przerwa.
Bieg przerwany - nierówny start.

Kolejny wspaniały bieg. Buczkowski i Bjerre walczyli do samej linii mety o 3 oczka. O błysk szprychy lepszym okazał się Duńczyk.
Pierwsze podejście do biegu zostało przerwane. Najprawdopodobniej nierówny start.

Davidsson wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut.

Sajfutdinow i Pedersen walczyli o 3 punkty przez 4 okrążenia.
Milik prowadził od startu do mety, Protasiewicz słabo wyszedł ze startu. Jednak w połowie biegu jednym atakiem wyprzedził swoich rywali, dołączył do Milika i wraz z kolegą klubowym dowieźli podwójne zwycięstwo.

Przerwa na kosmetykę toru.
Duńczycy przez cztery okrążenia walczyli o zwycięstwo. Polacy tylko w roli statystów.