Poole vs Swindon
Data 11.09.2017 g. 20:30 Stadion The Stadium Wimborne Road Poole Długość toru 299 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Mitchell Davey 1 0 0 1
Ciasno w pierwszym łuku przez co Musielak leży na torze. Bieg przerwany i powtórzony w pełnej obsadzie.

W ostatnim biegu gospodarze wygrywają pewnie 5:1 zmniejszając różnicę do dwóch punktów.
Bieg przerwany gdyż na torze leży Kennett. Upadek miał miejsce na pierwszym łuku. Powtórka we czterech.

Tym razem gospodarze idealnie wstrzeliwują się w taśmę i niezagrożeni dojeżdżają na 5:1.
Doyle i Morris wygrywają start i odjeżdżają parze gospodarzy przywożąc podwójną wygraną.
Starke wygrywa start i pognał po pewne trzy punkty. Na ostatnim okrążeniu Shanes po wewnętrznej wypycha Newmana i przywozi punkt dla Piratów.
Doyle upada na pierwszym łuku. Bieg zostaje przerwany. Powtórka biegu w pełnej obsadzie.

W powtórce Andersen wypycha z zewnętrznej rywali dzięki czemu obejmuje prowadzenie, którego nie oddaje aż do mety. Na przeciwległej prostej napędzony po zewnętrznej Starake mija Ellisa.
Bieg bez historii rozstrzygnięty po starcie. Bardzo dobra postawa Musielaka.
Wyraźna wygrana pary gości.
Ellis dotyka taśmy i zostaje cofnięty o 15 metrów.

Na pierwszym łuku gospodarze z obu stron mijają Newmana i wychodzą na 5:1. Newman na drugim okrążeniu bierze rewanż po zewnętrznej i wyprzedza Shanesa. Okrążenie później Ellis na drugim łuku za jednym razem wyprzedza Shanesa i Newmana, dając remis w biegu.
Para gości najlepiej rozegrałą pierwszy łuk i obejmują podwójne prowadzenie. Przez pozostałe okrążenia trwają akcje ze strony gości na Musielaka. Najpierw walczy Andersen, a kiedy to nie przynosi żadnych efektów do walki włącza się Starke i o grubość opony okazuje się lepszy od Musielaka. Po obejrzeniu powtórek okazuje się, że to Musielak jednak zajmuje drugą lokatę.
Kurtz zdecydowanie wygrywa start ale napędzony na prostej Newman na wejściu w drugi łuk wychodzi na prowadzenie. Na wyjściu z drugiego łuku trzeciego okrążenia Kurtz po wewnętrznej rewanżuje się Newmanowi a w tym samym czasie Morris wyprzedza niemal w tym samym miejscu Holdera. Holder szybko rzuca się w pogoń za Morrisem i na ostatnim łuku notuje uślizg i w konsekwencji upadek.