Swindon vs Poole
Data 25.09.2017 g. 20:30 Stadion Abbey Stadium Swindon Długość toru 363 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 James Shanes 0 1 1 1 3
Morris z zewnętrznego toru zakłada się na wszystkich i zdecydowanie odjeżdża. Bieg bez emocji.
Gospodarze pewnie wychodzą na 5:1 spod taśmy i zdecydowanie wygrywają ten bieg.
Goście ze startu wychodzą na 5:1 ale na przeciwległej prostej rozdziela ich Morri, który za chwilę wyprzedza prowadzącego Andersena. Będący na ostatnim miejscu Doyle po zewnętrznej z łatwością wyprzedza Kurtza a za chwilę Andersena i daje gospodarzom podwójne zwycięstwo i awans do FINAŁU SGB PREMIERSHIP
Pewna wygrana pary gospodarzy.
Gospodarze wychodzą ze startu na podwójne prowadzenie lecz na drugim łuku niespodziewanie upada Morris. Holder również upada aby nie zrobić krzywdy Morrisowi. Sprawcą przerwania biegu uznany zostaje Morris i to on zostaje wykluczony z powtórki.

Carr wygrywa start a para gości rzuca się w pogoń za zawodnikiem gospodarzy, który upada na drugim łuku pierwszego okrążenia. 5:0 dla gości.
Po dwóch upadkach wycofuje się z meczu Ellis - kontuzja nadgarstka.

Bieg szybko rozstrzygnięty po starcie.
Bieg bez większych emocji. Wszystko rozstrzygnęło się zaraz po starcie.
Holder zalicza dobry start ale na przeciwległej prostej daje wyprzedzić się parze gospodarzy. Holder na ostatnim okrążeniu w ostatni łuk po wewnętrznej i wyprzedza Ellisa, który chwilę później notuje upadek. Ellis doznaje kontuzji i wycofuje się z zawodów.
Świetna jazda parą gospodarzy choć cały czas któryś z zawodników gości nękał parę Swindon.
Gospodarze wychodzą na podwójne prowadzenie ale na szczycie pierwszego łuku podnosi Ellisa przez co ląduje na torze. Bieg przerwany. Z powtórki Ellis zostaje wykluczony.

W powtórce kolejny raz bieg zostaje przerwany przez nierówny start.

W drugiej powtórce pewne zwycięstwo Doylea.