Wczoraj o 20:30
ROW Rybnik vs Orzeł Łódź
Data 22.04.2018 g. 14:45 Stadion Stadion Miejski w Rybniku Długość toru 357 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

27
Już w najbliższą niedzielę na stadionie w Rybniku odbędzie się spotkanie trzeciej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Orłem Łódź. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:45. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.(...)
7 Mateusz Błażykowski 1 0 0 1
Ależ emocje! Gospodarze wygrywają podwójnie ostatni bieg i całe spotkanie 48:42!
Kościuch i Andersen pojadą jako rezerwy taktyczne. Bieg przerwany. Andersen i Karpov dostają ostrzeżenie.

Start wygrał Czaja, jednak szybko został wyprzedzony przez parę gości. Ostatni bieg będzie decydował o wyniku meczu!

Andersen wygrał start. Napędzony Batchelor na drugim łuku wyprzedził Duńczyka atakiem przy kredzie.
Jakub Miśkowiak jako rezerwa zwykła w miejsce
Josha Grajczonka.

Start zdecydowanie wygrał Tungate. Na początku drugiego okrążenia Woryna wyprzedził Australijczyka.
Kapitalny start pary gospodarzy. Wydawało się że ROW wygra bieg podwójnie, jednak na ostatnim łuku atakiem po zewnętrznej Kościuch wyrwał drugą pozycję gospodarzom.
Świetna walka o trzy punkty! Karpov z Bogdanowem tasowali się pozycjami jednak lepszy okazał się Ukrainiec, który był niezwykle szybki jadąc po zewnętrznej.
Woryna wygrał start. Na trasie atakiem po wewnętrznej Andersen wyprzedził rybniczanina, który musiał jeszcze bronić drugiej pozycji.
Goście świetnie wyszli ze startu. Orzeł wygrał bieg podwójnie, jednak do końca Miśkowiak musiał odpierać ataki przy krawężniku Cooka.
Woryna mimo przegranego startu na przeciwległej prostej wyprzedził Grajczonka. Chmiel do końca odpierał ataki Bogdanowa.