Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna
vs
Dackrna
Wczoraj o 19:00
LIVE
Varstavik Speedway
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Eskilstuna Smederna
Wczoraj o 19:00
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Rospiggarna Hallstavik
Wczoraj o 19:00
Speed Car Motor Lublin vs Euro Finannce Polonia Piła
Data 10.06.2018 g. 14:30 Stadion Stadion żużlowy w Lublinie Długość toru 388 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Dawid Lampart 2* 3 3 3 2* 13+2
10 Paweł Miesiąc 3 1 2* 3 9+1
11 Daniel Jeleniewski 0 2* 3 3 8+1
12 Robert Lambert 2 3 2* 2* 3 12+2
13 Andreas Jonsson 3 2* 2 2* 9+2
14 Emil Peroń 2* 3 1 0 6+1
15 Wiktor Lampart 3 1 1* 2 7+1
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Tomasz Gapiński 1 1 3 1 2 1 9
2 Adrian Cyfer 0 0 3 3
3 Rafał Okoniewski 3 1 0 1 d 5
4 Pawel Łaguta 1 0 d 0 1 2
5 Thomas H. Jonasson 2 2 1 1 w 6
6 Patryk Fajfer 1 0 0 1
7 Paweł Staniszewski 0 0 0 0
Bieg Zawodnik Zastępstwo PKT Wynik Komentarz
1 Dawid Lampart 2*5:1
5:1
Paweł Miesiąc 3
Tomasz Gapiński 1
Adrian Cyfer 0
2 Emil Peroń 2*5:1
10:2
Wiktor Lampart 3
Patryk Fajfer 1
Paweł Staniszewski 0
3 Daniel Jeleniewski 02:4
12:6
Robert Lambert 2
Rafał Okoniewski 3
Pawel Łaguta 1
4 Andreas Jonsson 34:2
16:8
Wiktor Lampart 1
Thomas H. Jonasson 2
Paweł Staniszewski 0
5 Daniel Jeleniewski 2*5:1
21:9
Robert Lambert 3
Tomasz Gapiński 1
Adrian Cyfer 0
6 Andreas Jonsson 2*5:1
26:10
Emil Peroń 3
Rafał Okoniewski 1
Pawel Łaguta 0
7 Dawid Lampart 34:2
30:12
Paweł Miesiąc 1
Thomas H. Jonasson 2
Patryk Fajfer 0
8 Andreas Jonsson 23:3
33:15
Wiktor Lampart 1*
Tomasz Gapiński 3
Adrian Cyfer Rafał Okoniewski 0
9 Dawid Lampart 35:1
38:16
Paweł Miesiąc 2*
Rafał Okoniewski 1
Pawel Łaguta d
10 Daniel Jeleniewski 35:1
43:17
Robert Lambert 2*
Thomas H. Jonasson 1
Paweł Staniszewski 0
11 Andreas Jonsson 2*5:1
48:18
Adrian Cyfer - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Paweł Miesiąc 3
Rafał Okoniewski d
Adrian Cyfer Tomasz Gapiński 1
12 Daniel Jeleniewski 34:2
52:20
Emil Peroń 1
Tomasz Gapiński 2
Patryk Fajfer 0
13 Dawid Lampart 35:1
57:21
Robert Lambert 2*
Thomas H. Jonasson 1
Pawel Łaguta 0
BIEGI NOMINOWANE
14 Andreas Jonsson Wiktor Lampart 22:4
59:25
Andreas Jonsson - powód zmiany: Rezerwa zwykła Daniel Jeleniewski - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Daniel Jeleniewski Emil Peroń 0
Adrian Cyfer 3
Pawel Łaguta 1
15 Robert Lambert 35:1
64:26
Dawid Lampart 2*
Thomas H. Jonasson w
Tomasz Gapiński 1
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy