Car Gwarant Start Gniezno vs ROW Rybnik
Data 15.06.2018 g. 17:45 Stadion Stadion Miejski im. płk. Franciszka Hynka Długość toru 348 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
15. BIEG
Bieg przerwany, gdyż Szczepaniak upada na pierwszym łuku. Powtórka we czterech.

W powtórce ze startu najlepiej Pavlic. Woryna ponownie przy samej bandzie na dużej prędkości mija Chorwata. Gospodarze odnoszą minimalne zwycięstwo meczowe.
14. BIEG
Goście wychodzą na 5:1. Na trzecim okrążeniu jadący na końcu stawki Jabłoński upada na tor. Bieg zostaje przerwany w momencie kiedy to Rybniczanie wieźli podwójne zwycięstwo. Jabłoński zostaje wykluczony z powtórki. Z powtórki również zostaje wykluczony Gała, który w trakcie biegu kopnął Lebiediewa.

W powtórce para gości powoli przekracza linię mety.
13. BIEG
Kolejna świetna wygrana Woryny, który jadąc z zewnętrznego pola na tyle się rozpędził przy bandzie, że zdecydowanie minął Krcmara. Batchelor walczył z Czechem o dwa punkty lecz bez powodzenia.
12. BIEG
Gałą pewnie wygrywa bieg. Karpov z ostatniego miejsca na metę przyjeżdża drugi.
11. BIEG
Pewna wygrana Pavlica. Na drugim łuku Jabłoński jedzie pod samą bandę co skrzętnie wykorzystał Lebiediew dowozi do mety punkt.
10. BIEG
Gospodarze pewnie wychodzą po raz kolejny na podwójne prowadzenie. Kiedy się wydawało, że to Gnieźnianie wygrają 5:1, Woryna desperackim atakiem przy samej bandzie mija najpierw na przeciwległej prostej Gałę, a na mecie Krcmara. Cudowny atak Woryny.

Przerwa na równanie toru.
9. BIEG
Goście w połowie pierwszego łuku obejmują prowadzenie ale chwile potem niesamowitym atakiem od wewnętrznej Nowaka oraz po zewnętrznej Pavlica gospodarze przejeżdżają z wielką łatwością obok Rybniczan i pewnie wygrywają 5:1 w tym biegu.
8. BIEG
Woryna zdecydowanie wygrywa start i odjeżdża pozostałym zawodnikom. Jabłoński przez cztery okrążenia zagrożony atakami Lebiediewa.
7. BIEG
Woryna wygrywa start i konsekwentnie jedzie po zewnętrznej części toru co ostatecznie mimo ataków Pavlica daje mu zwycięstwo.

6. BIEG
Szczepaniak na wyjściu z pierwszego łuku obejmuje prowadzenie. Niespodziewanie Bogdanowicz przywozi w tej stawce punkt, ale musiał go bronić przed atakującym przez pełne cztery okrążenia Batchelora.