Falubaz Zielona Góra vs Fogo Unia Leszno
Data 29.07.2018 g. 19:30 Stadion Swiss Krono Arena Długość toru 340 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Dominik Kubera 3 3 3 0 w 9
Hampel na prowadzeniu, Kołodziej walczy o wejście na druga pozycje. Atak zakończony sukcesem, goście dojeżdżają na prowadzeniu na metę.
Piotr Pawlicki - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Goście na prowadzaniu, o drugą pozycje walczy Protasiewicz.

Kołodziej na dystansie wychodzi na prowadzenie.Jepsen Jensen starał się przedrzeć na pierwszą pozycję. Zengota walczył o pozycję z Kuberą. Juniora Fogo Unii podniosło i zahaczył o zawodnika z Zielonej Góry. Mimo, że na tor żaden z zawodników się nie przewrócił to bieg został przerwany, a Kubera wykluczony z gonitwy.

Kubera otrzymuje żółta kartkę, młodzieżowiec z Leszna nie jest zdolny do dalszej jazdy.

Kołodziej wyskakuje na starcie i obejmuje prowadzenie do końca biegu.

Kosmetyka toru.
Goście wychodzą na prowadzenie, Protasiewicz na dystansie mija Smektałę i walczy o zdobycie pierwszego miejsca.
Brady Kurtz - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Hampel obejmuje prowadzenie, tym razem Kubera kończy na ostatnim miejscu.
Na pierwszym łuku upadek Protasiewicza i Zengoty.

Powtórka w czteroosobowym składzie.

Kubera na prowadzeniu, odpiera ataki Protasiewicza.

Kosmetyka toru
Thorssel wychodzi na prowadzenie a na dystansie minął go Kołodziej.
Na pierwszą pozycję wychodzi Dudek, Sajfudinow zaciekle walczy o odebranie mu pozycji ,bezskutecznie.
Gospodarze od początku biegu prowadzili podwójnie. Leszczynianie starali się rozdzielić parę z Zielonej Góry Góry, ale ataki gości nie przyniosły zamierzonych skutków.

Przerwa na kosmetykę.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej otrzymał Tonder i Kurtz.

Najlepeszym startem popisuje się Dudek, ale na dystansie musiał uznać wyższość Kołodzieja.