Betard Sparta Wrocław vs Get Well Toruń
Data 24.08.2014 g. 16:30 Stadion Stadion Olimpijski Wrocław Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
tuż po starcie torunianie z przodu i jadąc parą wygrali bieg 5:1
Malitowski za Jędrzejaka, Przedpełski za Golloba, równy start całej czwórki, Holder założył Janowskiego, Przedpełski wyprzedził Malitowskiego, Holder kończy bieg na jednym kole, 4:2 dla Unibaksu
Tomasz Gollob wytrzymał ataki wrocławian i pognał do przodu Sajfutdinow spadł na czwartą pozycję jednak szybko uporał się z Jędrzejakiem, Batchelor atakował przy krawężniku Golloba ale nic z tych ataków nie wyszło, 4:2 dla Unibaksu, kosmetyka toru,wygrana i bonus dla zespołu z Torunia
równy start całej czwórki sprytne zachowanie Malitowskiego, który przykleił się do krawężnika dołączył do niego Janowski, mimo ataków Holdera para wrocławska dowiozła pierwsze 5:1 do mety
Troy Batchelor za Zbigniewa Sucheckiego w ramach rezerwy taktycznej, torunianie dobrze wyszli ze startu, najpierw Batchelor ostrym atakiem wyprzedził Miedzińskiego i zaraz potem na tym samym okrążeniu tak samo ostro przedarł się Pavlic bieg kończy się remisem
błyskawiczny start Emila, Rosjanin poza konkurencją powiększał przewagę z nim uplasowali się wrocławianie wyścig bez historii przerwa na równanie toru
Janowski z ramach rezerwy taktycznej za Sucheckiego, Janowski wywiózł torunian w efekcie czego Gollob i Miedziński upadli na tor, Janowski wykluczony, dobry start Golloba Miedziński zbliżył się na chwilę do Batchelora ale popełnił błąd, 4:2 dla Unibaksu
walka na łokcie Holdera z Dolnym tuż po starcie, torunianie wygrywają z dużą przewagą 5:1
kolejny szybki start Sajfutdinowa za nim ulokował się Batchelor, którego od czasu do czasu "kąsał" Przedpełski ale nic nie wskórał, 4:2 dla gości przerwa na kosmetykę toru
defekt Golloba na starcie, Miedziński z dużą przewagą prowadził i wygrał, tym razem remis w tym biegu