German FIM Speedway Grand Prix - Teterow

Data 22.09.2018 g. 19:00 Stadion Bergring Arena Teterow Długość toru 314 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
Bieg finałowy:

Na przeciwległej prostej na prowadzenie wysforował się Tai Woffinden. Na drugim łuku Jason Doyle wywiózł aż pod samą bandę Grega Hancocka, a sam dzięki temu wskoczył na drugą pozycję, a Zmarzlik na trzecią.
22. BIEG
Bieg półfinałowy:

Na pierwszym okrążeniu walka o dwa premiowane miejsca pomiędzy Zagarem, Doylem i Woffindenem. Zagar odpada z walki o finał.
21. BIEG

Dobry start Hancocka i Iversena. Na drugim łuku walczący Zmarzlik zdołał wyprzedzić przy krawężniku Iversena, dzięki czemu wraz z Hacockiem meldują się w finale.
19. BIEG
Dobrze ze startu Bartosz Zmarzlik, ale po szerokiej napędził się Emil Sayfutdinov i wychodzi na prowadzenie. Na dystansie Sayfutdinov do samej kreski musiał się bronić przed atakami Zmarzlika
18. BIEG
Bieg przerwany za nierówny start. Trzy ostrzeżenia w jednym biegu: Pedersen, Pawlicki oraz Lindgren.

W powtórce niespodziewanie atomowym startem popisał się Kevin Woelbert. W pogoń za nim udał się Fredrik Lindgren, ale obronił się na dystansie Niemiec.
17. BIEG
Świetnym startem wykazał się Niels Kristian Iversen. Na wyjściu z drugiego łuku Duńczyka wyprzedził Matej Zagar. Martin Smolinsk do końca atakował Iversena.
16. BIEG
Upadek na pierwszym łuku Jasona Doylea. Bieg przerwany. Sędzia decyduje się na powtórkę w pełnej obsadzie.

Nicki Pedersen najlepiej ze startu. Po problemach na pierwszym łuku Doyle przywozi 2 oczka.
Twarda walka na wyjściu z pierwszego łuku pomiędzy Iversenem, a Woffindenem. Na drugim okrążeniu Brytyjczyk wysforował się na prowadzenie i wygrywa
Atomowy start Hancocka, choć przez pierwsze okrążenie starał się go wyprzedzić Holder. Na ostatnim łuku przycinką do wewnętrznej Zagar wyszarpuje 2 punkty Holderowi.