Poole Pirates vs Kings Lynn Stars
Data 08.10.2018 g. 20:30 Stadion The Stadium Wimborne Road Poole Długość toru 299 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Simon Lambert 0 1 1 0 0 2
Wyścig przerwany. Nierówny start. Ellis zostaje wykluczony z powtórki za drugie ostrzeżenie.
Palm Toft za Ellisa w powtórce.

W powtórce Lambert po zewnętrznej mija Klindta i przywozi 3 punkty w ostatnim biegu.
Bieg przerwany po nierównym starcie.

W powtórce Klind popisuje się świetnym startem. Worrall na wyjściu z pierwszego łuku dojeżdża do swojego partnera z pary i gospodarze pewnie przywożą podwójne prowadzenie.
Eliss za dotknięcie taśmy zostaje cofnięty o 15 m.

Harris przez cztery okrążenia agresywnie gonił Lamberta lecz ostatecznie bez powodzenia.
Po starcie Palm Toft nakłada się na Worynę i obejmuje prowadzenie. Na przeciwległej prostej pod łokieć Duńczyka wchodzi Jakobsen i na wejściu w drugi łuk wypycha go na zewnętrzną. Palm Toft lekko dotknięty przez tylne koło Jakobsena upada i ląduje na bandzie. Bieg przerwany, Palm Toft wykluczony z powtórki.

W powtórce para gospodarzy wygrywa podwójnie choć przez chwile S.Lambert nawiązywał walkę z Jakobsenem.
Ellis od startu niezagrożony dojeżdża na pierwszym miejscu do mety.Klindt z Palm Toftem toczą zaciętą walkę o 2 punkty. Górą zawodnik gospodarzy.
Goście odrabiają straty. Dobre wyjście spod taśmy pary Kings Lynn. Przez moment Grajczonek rozdziela parę gości ale nie utrzymuje tej pozycji będąc na zewnętrznej części toru.
Nierówny start i bieg szybko zostaje przerwany. Ellis otrzymuje ostrzeżenie.

Ellis idealnie wstrzeliwuje się w taśmę i pewnie wygrywa bieg. Palm Toft na wyjściu z pierwszego łuku wskakuje na drugą pozycję, o którą przez trzy okrążenia musi walczyć z Harrisem.