Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PGG ROW Rybnik vs SC Lokomotiv Daugavpils
Data 14.06.2019 g. 18:00 Stadion Stadion Miejski w Rybniku Długość toru 357 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Troy Batchelor 3 2 2* 3 2 12+1
10 Nick Morris 2* 1* 3 2* 2* 10+4
11 Mateusz Szczepaniak 1* d 2 2 5+1
12 Linus Sundstroem 2 2 1* 1 3 9+1
13 Kacper Woryna 3 3 3 3 12
14 Robert Chmiel 3 2* 0 0 5+1
15 Przemysław Giera 1 0 0 1
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Timo Lahti 0 3 1* 3 3 10+1
2 Jewgienij Kostygow 1 1 2 1 0 5
3 Wadim Tarasienko 3 1 1 0 5
4 Kjastas Puodżuks 0 0 0 0 0
5 Andrzej Lebiediew 2 3 3 2 1 11
6 Artjom Trofimov 2 0 1 3
7 Oleg Mihailovs 0 1* 0 1 2+1
Bieg Zawodnik Zastępstwo PKT Wynik Komentarz
1 Troy Batchelor 35:1
5:1
Witamy ze słonecznego Rybnika! Składy potwierdzone. Z numerem 7. wystąpi Oleg Mihailovs, a parę juniorską gospodarzy uzupełni Przemysław Giera.

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu na Łotwie górą byli rybniczanie 53-37.

Na próbie toru wystąpią: Morris i Woryna (Rybnik) oraz Puodżuks i Lebiediew (Daugavpils). Sędzia wylosował II zestaw startowy.
Nick Morris 2*
Timo Lahti 0
Jewgienij Kostygow 1
2 Robert Chmiel 34:2
9:3
Przemysław Giera 1
Artjom Trofimov 2
Oleg Mihailovs 0
3 Mateusz Szczepaniak 1*3:3
12:6
Linus Sundstroem 2
Wadim Tarasienko 3
Kjastas Puodżuks 0
4 Kacper Woryna 33:3
15:9
Przemysław Giera 0
Andrzej Lebiediew 2
Oleg Mihailovs 1*
5 Mateusz Szczepaniak d2:4
17:13
Linus Sundstroem 2
Timo Lahti 3
Jewgienij Kostygow 1
6 Kacper Woryna 35:1
22:14
Robert Chmiel 2*
Wadim Tarasienko 1
Kjastas Puodżuks 0
7 Troy Batchelor 23:3
25:17
Nick Morris 1*
Andrzej Lebiediew 3
Artjom Trofimov 0
8 Kacper Woryna 33:3
28:20
Przemysław Giera 0
Timo Lahti 1*
Jewgienij Kostygow 2
9 Troy Batchelor 2*5:1
33:21
Nick Morris 3
Wadim Tarasienko 1
Kjastas Puodżuks 0
10 Mateusz Szczepaniak 23:3
36:24
Linus Sundstroem 1*
Andrzej Lebiediew 3
Oleg Mihailovs 0
11 Kacper Woryna 35:1
41:25
Nick Morris 2*
Wadim Tarasienko 0
Jewgienij Kostygow 1
12 Mateusz Szczepaniak 22:4
43:29
Robert Chmiel 0
Timo Lahti 3
Artjom Trofimov 1
13 Troy Batchelor 34:2
47:31
Linus Sundstroem 1
Andrzej Lebiediew 2
Kjastas Puodżuks 0
BIEGI NOMINOWANE
14 Linus Sundstroem 35:1
52:32
Rezerwa zwykła: Oleg Mihailovs za Wadima Tarasienkę.
Nick Morris 2*
Wadim Tarasienko Oleg Mihailovs 1
Jewgienij Kostygow 0
15 Troy Batchelor 22:4
54:36
Rezerwa zwykła: Robert Chmiel za Kacpra Worynę.
Kacper Woryna Robert Chmiel 0
Timo Lahti 3
Andrzej Lebiediew 1
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy