Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Speedway Wanda Kraków
Data 22.06.2019 g. 16:00 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
W sobotę spotkają się dwa zespoły, które nie wygrały w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. W niedzielę faworyci ligi z Opola i Poznania spróbują skrócić dystans do prowadzącej w tabeli ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz, która w tej kolejce pauzuje.(...)

Sebastian Niedźwiedź - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Becker na dystansie minął Packa. Pacek z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.
Rawiczanie zaraz po starcie objęli podwójne prowadzenie i nie oddali go do mety.
Na torze utworzyły się dwie pary. Lisiecki na dystansie minął Pawlaka, ale rawiczan zdołał odbić stracona pozycje.
Kurtz nękał atakami Aarnio.
Pewne podwójne zwycięstwo rawiczan.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Z ostrzeżeniem Becker i Szlauderbach. Becker zostaje wykluczony z biegu ze względu na drugie ostrzeżenie.

Szlauderbach popisał się najlepszym startem i objął prowadzenie, jeden musiał uważać na ataki Haertela.
Zawodnicy gości zdecydowanie lepiej rozegrali pierwszy luk i objęli podwójne prowadzenie. Kurtz starał się w pierwszej części rozdzielić pare z Krakowa, ale ostatecznie dojechał do mety na ostatniej pozycji. Kurtz z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Becker i Burza z ostrzeżeniem za utrudnianie startu. Burza wykluczony, było to jego drugie ostrzeżenie.

Pewne podwójne zwycięstwo miejscowej drużyny.
Kurtz starał się odbić pierwsza pozycje Haertela.