Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Speedway Wanda Kraków
Data 22.06.2019 g. 16:00 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
W sobotę spotkają się dwa zespoły, które nie wygrały w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. W niedzielę faworyci ligi z Opola i Poznania spróbują skrócić dystans do prowadzącej w tabeli ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz, która w tej kolejce pauzuje.(...)
2:4
Krakowianie zdecydowanie lepiej rozegrali wyjście z pierwszego łuku i objęli podwójne prowadzenie, ale na dystansie zdołał ich rozdzielić Becker.
Szymon Szlauderbach 0
Wojciech Lisiecki 1
Tero Aarnio 3
2 Krzysztof Sadurski 35:1
7:5
Rawiczanie prowadzili od startu do mety. Bieg bez historii. Stefanów otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.
Kacper Pludra 2*
Mateusz Pacek 1
Krystian Stefanów 0
3 Arkadiusz Pawlak 34:2
11:7
Balinski i Niedźwiedź stoczyli walkę o druga pozycje.
Damian Baliński 1
Sebastian Niedźwiedź 2
Michael Haertel 0
4 Brady Kurtz 35:1
16:8
Burza starał się rozdzielić pare z Rawicza. Burza z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.
Stanisław Burza 1
Krystian Stefanów d
5 Arkadiusz Pawlak 2*5:1
21:9
Rawiczanie wyszli na podwójne prowadzenie, jednak Pawlak został minięte przez dwójkę zawodników z Krakowa. Aarnio zanotował upadek, jadąc na trzeciej pozycji i został wykluczony.

Pewne podwójne zwycięstwo miejscowej drużyny.
Damian Baliński 3
Tero Aarnio w
6 Brady Kurtz 22:4
23:13
Kurtz starał się odbić pierwsza pozycje Haertela.
Krzysztof Sadurski 0
Sebastian Niedźwiedź 1
Michael Haertel 3
7 Luke Becker 2*5:1
28:14
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Becker i Burza z ostrzeżeniem za utrudnianie startu. Burza wykluczony, było to jego drugie ostrzeżenie.

Szymon Szlauderbach 3
Stanisław Burza w
8 Brady Kurtz 01:5
29:19
Zawodnicy gości zdecydowanie lepiej rozegrali pierwszy luk i objęli podwójne prowadzenie. Kurtz starał się w pierwszej części rozdzielić pare z Krakowa, ale ostatecznie dojechał do mety na ostatniej pozycji. Kurtz z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.
Kacper Pludra 1
Wojciech Lisiecki 2*
9 Luke Becker w3:3
32:22
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Z ostrzeżeniem Becker i Szlauderbach. Becker zostaje wykluczony z biegu ze względu na drugie ostrzeżenie.

Szlauderbach popisał się najlepszym startem i objął prowadzenie, jeden musiał uważać na ataki Haertela.
44:28
Na torze utworzyły się dwie pary. Lisiecki na dystansie minął Pawlaka, ale rawiczan zdołał odbić stracona pozycje.
Krzysztof Sadurski 1
Wojciech Lisiecki 2
Mateusz Pacek 0
13 Luke Becker 2*5:1
49:29
Rawiczanie zaraz po starcie objęli podwójne prowadzenie i nie oddali go do mety.
Stanisław Burza 0
Michael Haertel 1
BIEGI NOMINOWANE
14 Szymon Szlauderbach 35:1
54:30
Sebastian Niedźwiedź - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Becker na dystansie minął Packa. Pacek z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.