Finał MIMP - Tarnów

Data 15.08.2019 g. 14:00 Stadion Stadion Jaskółcze Gniazdo Długość toru 392 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
Bieg dodatkowy o I miejsce:
Miśkowiak najlepszy na starcie i w całym biegu. Jakub Miśkowiak z tytułem MIMP 2019.
20. BIEG
Trofimov leży na torze po wyjściu z pierwszego łuku i bieg zostaje przerwany. Trofimow zostaje wykluczony.

17. BIEG
Niespodzianka. Piotr Pióro dobrze wystartował po czym mocno napędził się przy bandzie na pierwszym łuku i niezagrożony z dużą przewagą minął linię mety.
16. BIEG
Zacięta walka na pierwszym łuku. Wieczorek jako pierwszy wchodzi w drugi łuk lecz reszta zaraz za nim. Trofimov ścina Wieczorka przez co zawodnik GKM-u upada na tor. Bieg przerwany. Trofimov zostaje wykluczony z powtórki.

Zdecydowana wygrana Kubery.
15. BIEG
Bieg przerwany. Pióro upada na wyjściu z pierwszego łuku. Bieg będzie powtórzony w pełnej obsadzie.

Atomowy start Miśkowiaka, który szybko ucieka rywalom, a głównie Smektale.
14. BIEG
Najlepiej ze startu Drabik, lecz bieg zostaje przerwany gdyż na pierwszym łuku drugiego okrążenia upadek notuje Żupińki, który sam się tym upadkiem wyklucza z biegu.

Sędzia kolejny raz przerywa bieg. Tym razem zaraz po starcie. Arbiter uznał, że Drabik ukradł start.

Drabik uśpiony tym, że w poprzednich dwóch biegach pewnie wygrał start, tym razem daje się objechać po zewnętrznej Karczmarzowi, który pewnie i z dużą przewagą wygrywa ten bieg.
12. BIEG
Pióro przed samą metą notuje defekt i zawraca motocyklem do parkingu. Trofimov wygrywa start i od razu wyjeżdża na szeroką gdzie natychmiastowo osiąga dużą prędkość i odjeżdża rywalom. Turowski przez pierwsze dwa okrążenia zbliża się do Pawliczaka. Później już niestety odpuszcza pogoń za zawodnikiem zielonogórskim.