Moje Bermudy Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno
Data 14.06.2020 g. 19:15 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

2
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 rozpocznie się mecz pomiędzy PGG ROW-em Rybnik i RM Solar Falubazem Zielona Góra, natomiast o 19.15 będziemy świadkami po(...)
8 Jaimon Lidsey 0
Leszczynianie objęli podwójne prowadzenie zaraz po starcie. Thomsen starał się rozdzielić parę Fogo Unii.
21:21:51

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Pawlicki z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej. Kasprzak dotknął taśmy i został wykluczony, a w jego miejsce pojawi się Karczmarz.

21:18:47

Gorzowianie mają szansę remis w meczu, ale warunkiem jest podwójne zwycięstwo w ostatniej gonitwie.

Pewne podwójne zwycięstwo gorzowian.
Leszczynianie wyszli po starcie na podwójne prowadzenie, jednak Kubera spadł na ostatnią pozycję. Pewne zwycięstwo Pawlickiego. Kubera i Thomsen stoczyli w ostatniej fazie biegu walkę o trzecią pozycję.
20:56:48

Kasprzak w wyścigu trzynastym wystartuje jako ZZ za Iversena. Kubera wystartuje jako rezerwa za Smektałę. Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Kasprzak z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.

Szlauderbach notuje upadek na pierwszym okrążeniu, jednak szybko zbiera się z toru, a bieg nie zostaje przerwany.
Ostra walka Sajfutdinowa i Zmarzlika w pierwszej części biegu. Rosjanin w końcówce wyścigu starał się odbić pierwszą pozycję Woźniaka.
20:37:22

Przerwa na kosmetykę.

Leszczynianie po fenomenalnym starcie objęli podwójne prowadzenie. Kubera w musiał się bronić przed atakami Kasprzaka.